Leczenie Jak zrzucić brzuch chodząc przyczyny. Co znaczy treningów. Codzienny szybki spacer pozwoli.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zrzucić brzuch chodząc?

Definicja z ang. How to lose belly walking, z niem. Wie Bauch zu Fuß zu verlieren.

Co to znaczy: Do zrzucenia brzuszka w ogóle nie potrzeba intensywnych i wycieńczających treningów. Codzienny szybki spacer pozwoli ci zrzucić zbędne kilogramy i sprawi, iż twój brzuch znowu będzie płaski. Najlepsze rezultaty daje przynajmniej godzinny spacer, najlepiej zaraz po posiłku. Oto, co jeszcze musisz zrobić, tak aby zrzucić brzuch:
krok 1
Napinanie mięśni brzucha – kilka razy na dzień napinaj mięśnie brzucha. Rób to szczególnie w czasie spacerów i treningów siłowych. Napnij mięśnie i wytrzymaj w takiej pozycji najdłużej jak się da. Takie ćwiczenia pomogą budować mięśnie brzucha i przyspieszą spalanie kalorii.
krok 2
Wyrobienie w sobie nawyku chodzenia. Rób spacery każdego dnia. Jeżeli chcesz zrzucić tłuszcz z brzucha, powinieneś chodzić ok. dwie godziny na dzień (albo co najmniej jedną godzinę). Najlepiej, jeżeli spacery będziesz robić zaraz po posiłku.
Ustal harmonogram dnia, który w najwyższym stopniu ci odpowiada. Dzięki właściwej organizacji będzie ci łatwiej wcielić nawyk chodzenia w życie. jeżeli pracujesz do późna, możesz robić spacery wieczorem. Spaceruj w bezpiecznych okolicach, gdzie nie ma ryzyka, iż zostaniesz napadnięty ((albo potrącony poprzez auto.
krok 3
Trening siłowy. Do codziennych aktywności dołącz trening siłowy, który pomoże ci wyrzeźbić mięśnie. W domu bez problemów możesz podnosić hantle, robić przysiady, czy brzuszki.
Trenuj przynajmniej trzy dni w tygodniu. Koncentruj się na mięśniach brzucha. Ćwiczenia tych mięśni mogą być robione każdego dnia, w odróżnieniu do pozostałych mięśni, w razie których wymagana jest przerwa pomiędzy kolejnymi treningami.
krok 4
Picie wody. Pij przynajmniej osiem szklanek wody na dzień, a nawet więcej jeżeli ważysz ponad 68 kg. Woda jest konieczna do utrzymania organizmu w zdrowiu. Nie pij całej wody naraz, podziel ją na porcje spożywane w ciągu całego dnia.
Do ilości wypitej wody nie wliczaj soków, mleka, napojów gazowanych, kawy czy herbaty.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.