Do czego jest Beclomet? Inna nazwa leku: BECLOMETASONI DIPROPIONAS. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Beclomet

Nazwa międzynarodowa dla Beclomet: BECLOMETASONI DIPROPIONAS

Lek Beclomet informacje: Lek działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo.
Beclomet dawkowanie: Lek stosowany jest w dychawicy oskrzelowej i innych chorobach dróg oddechowych, przebiegających ze zwężeniem ich światła, oraz w uczuleniowym nieżycie nosa.
Beclomet metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zależy to od tego jaką dawkę zawiera dany aerozol. Po każdej inhalacji przepłucz jamę ustną. Przyjmuj dokładnie ustalone dawki. Nie stosuj aerozolu częściej, niż zalecił Ci lekarz. Nie stosuj leku dłużej, niż zalecił Ci lekarz. U dzieci stosuje się dawki mniejsze niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Beclomet poinformuj lekarza: O tym, że jesteś przeziębiony, chorujesz na grypę. O tym, że jesteś uczulony na ten lek. O tym, że chorujesz na gruźlicę i inne choroby zakaźne. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Beclomet w przypadku:
Beclomet skutki uboczne: Kaszel, uczucie drażnienia w gardle, chrypka. Pojawienie się pleśniawek (drożdżyca) w jamie ustnej (przy długotrwałym stosowaniu). Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się i stały dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Beclomet:
Wygląd Beclomet opakowanie: aerozol

Informacje BECLOMETASONI DIPROPIONAS zastosowanie w Słownik lekarstw B .

Dodaj opinię o Beclomet, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Beclomet, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.