Do czego jest Cusiviral? Inna nazwa leku: ACICLOVIRUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Cusiviral

Nazwa międzynarodowa dla Cusiviral: ACICLOVIRUM

Lek Cusiviral informacje: Działanie leku polega na hamowaniu rozwoju wirusów opryszczki, ospy wietrznej i półpaśca.
Cusiviral dawkowanie: Lek stosuje się w opryszczkowym zapaleniu rogówki.
Cusiviral metoda: Lek stosuje się w dawkach i z częstotliwościa ustaloną przez lekarza. Zwykle co 4 godziny, przez 5-7 dni. Należy nanieść niewielką ilość maści (ok 10mm) do worka spojówkowego. U dzieci lek stosujemy od 2 roku życia, w innych dawkach i z inną częstotliwością, niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj dawki podwójnej, nawet jeśli nie przyjmiesz dawki w odpowiednim czasie!
Cusiviral poinformuj lekarza: O tym, że miałeś uczulenie na ten lek. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz. Powiadom lekarza, że jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także, że karmisz piersią.
Nie korzystaj z Cusiviral w przypadku:
Cusiviral skutki uboczne: Przejściowe, łagodne pieczenie. Na ogół efekty te są łagodne i mogą ulec złagodzeniu lub zanikać w momencie przystosowywania się organizmu do obecności w nim leku. Gdyby jednak powyższe działania niepożądane mocno się nasiliły i nie ustępowały lub pojawiały się inne niepokojące objawy, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Cusiviral:
Wygląd Cusiviral opakowanie: maść do oczu

Informacje ACICLOVIRUM zastosowanie w Słownik lekarstw C .

Dodaj opinię o Cusiviral, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Cusiviral, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.