Do czego jest Laxol? Inna nazwa leku: DOCUSATUM NATRICUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Laxol

Nazwa międzynarodowa dla Laxol: DOCUSATUM NATRICUM

Lek Laxol informacje: Jest to lek przeczyszczający. Działanie leku polega na rozmiękczaniu treści kałowej i wspomaganiu odruchów odpowiedzialnych za wydalanie stolca.
Laxol dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu nawykowego zaparcia i w oczyszczaniu przewodu pokarmowego z obecności mas kałowych przed zabiegami diagnostycznymi.
Laxol metoda: Przyjmuj lek w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Zwykle stosuje się go co 12 godzin. Nie przyjmuj leku dłużej niż zaleci Ci lekarz. Pamiętaj! Jeśli nie przyjmiesz na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Laxol poinformuj lekarza: O tym, że masz wysokie ciśnienie tętnicze krwi. O tym, że chorujesz na cukrzycę lub na nerki. Powiadom lekarza o takich objawach jak: ból i wzdęcie brzucha, nudności, wymioty. Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Powiadom lekarza, jeśli jesteś w ciąży lub przypuszczacz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Laxol w przypadku:
Laxol skutki uboczne: Wysypka skórna. Uczucie gorzkiego smaku. Biegunka (przy długotrwałym stosowaniu). Na ogół efekty te są łagodne i ustępują po zaprzestaniu stosowania leku. Gdyby jednak powyższe działania niepożądane mocno się nasiliły i nie ustępowały lub pojawiały się inne niepokojące objawy, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Laxol:
Wygląd Laxol opakowanie: czopki doodbytnicze

Informacje DOCUSATUM NATRICUM zastosowanie w Słownik lekarstw L .

Dodaj opinię o Laxol, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Laxol, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.