Do czego jest Nicorette Mint? Inna nazwa leku: NICOTINUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Nicorette Mint

Nazwa międzynarodowa dla Nicorette Mint: NICOTINUM

Lek Nicorette Mint informacje: Jest to lek zawierający nikotynę, która uwalnia się i wchłania do organizmu w czasie żucia gumy. Guma zawierająca 2 mg odpowiada połowie wypalonego papierosa, zawierająca 4 mg odpowiada całemu papierosowi.
Nicorette Mint dawkowanie: Lek stosowany jest w celu odzwyczajenia się od palenia papierosów osób uzależnionych od palenia.
Nicorette Mint metoda: W czasie 30 pierwszych dni kuracji żuje się zwykle 10 do 15 gum dziennie, następnie stopniowo należy zmniejszać ilość żutych gum. Gumę należy żuć wolno i dokładnie.
Nicorette Mint poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na nikotynę. O tym, że masz zaburzenia rytmu serca. O tym, że chorujesz na chorobę wieńcową lub przebyłeś niedawno zawał serca lub udar mózgu. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży oraz gdy karmisz dziecko piersią. POWIADOM LEKARZA O INNYCH LEKACH, KTÓRE AKTUALNIE ZAŻYWASZ.
Nie korzystaj z Nicorette Mint w przypadku: Palenia papierosów.
Nicorette Mint skutki uboczne: Upośledzenie odczuwania smaku, uszkodzenie błony śluzowej jamy ustnej, ubytki zębowe, zapalenie gardła, krtani. Przemijające zaburzenia snu, nastroju, bóle głowy, rozdrażnienie nerwowe, zaburzenia rytmu serca. Nudności, wymioty, zaburzenia apetytu, czkawka. Gdy powyższe dolegliwości wystąpią i nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Nicorette Mint:
Wygląd Nicorette Mint opakowanie: guma do żucia

Informacje NICOTINUM zastosowanie w Słownik lekarstw N .

Dodaj opinię o Nicorette Mint, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Nicorette Mint, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.