Do czego jest Sinemet Cr 100/25? Inna nazwa leku: CARBIDOPUM + LEVODOPUM. Wskazania i.

Czy pomocne?

Lek Sinemet Cr 100/25

Nazwa międzynarodowa dla Sinemet Cr 100/25: CARBIDOPUM + LEVODOPUM

Lek Sinemet Cr 100/25 informacje: Lek poprawia funkcję ośrodków nerwowych w mózgu, regulujących ruchy mimowolne i napięcie mięśni. Zaburzenie ich funkcji jest przyczyną choroby Parkinsona.
Sinemet Cr 100/25 dawkowanie: W leczeniu choroby i zespołu Parkinsona. Usuwa sztywność i spowolnienie ruchowe.
Sinemet Cr 100/25 metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący, najczęściej co 12 godzin. Zapamiętaj dokładnie, jakie zasady dawkowania ustalił Ci lekarz. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Sinemet Cr 100/25 poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na lek. O tym, że chorujesz na jaskrę. O tym, że wykryto u Ciebie czerniaka. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Sinemet Cr 100/25 w przypadku: Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).
Sinemet Cr 100/25 skutki uboczne: Bóle brzucha. Nudności. Gorszy apetyt. Ślinotok. Gdy powyższe dolegliwości utrzymują się lub nasilają, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Sinemet Cr 100/25: Mimowolne ruchy twarzy. Zaciskanie powiek. Napadowe bicie serca. Swędzenie skóry. Przykry zapach potu.
Wygląd Sinemet Cr 100/25 opakowanie: tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu

Informacje CARBIDOPUM + LEVODOPUM zastosowanie w Słownik lekarstw S .

Dodaj opinię o Sinemet Cr 100/25, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Sinemet Cr 100/25, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.