Do czego jest Sinemet Cr? Inna nazwa leku: CARBIDOPUM + LEVODOPUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Sinemet Cr

Nazwa międzynarodowa dla Sinemet Cr: CARBIDOPUM + LEVODOPUM

Lek Sinemet Cr informacje: Lek poprawia funkcję ośrodków nerwowych w mózgu, regulujących ruchy mimowolne i napięcie mięśni. Zaburzenie ich funkcji jest przyczyną choroby Parkinsona.
Sinemet Cr dawkowanie: W leczeniu choroby i zespołu Parkinsona. Usuwa sztywność i spowolnienie ruchowe.
Sinemet Cr metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący, najczęściej co 12 godzin. Zapamiętaj dokładnie, jakie zasady dawkowania ustalił Ci lekarz. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Sinemet Cr poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na lek. O tym, że chorujesz na jaskrę. O tym, że wykryto u Ciebie czerniaka. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Sinemet Cr w przypadku: Leków należących do grupy inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).
Sinemet Cr skutki uboczne: Bóle brzucha. Nudności. Gorszy apetyt. Ślinotok. Gdy powyższe dolegliwości utrzymują się lub nasilają, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Sinemet Cr: Mimowolne ruchy twarzy. Zaciskanie powiek. Napadowe bicie serca. Swędzenie skóry. Przykry zapach potu.
Wygląd Sinemet Cr opakowanie: tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu

Informacje CARBIDOPUM + LEVODOPUM zastosowanie w Słownik lekarstw S .

Dodaj opinię o Sinemet Cr, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Sinemet Cr, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.