Do czego jest Sirupus Acidi E-aminocapronici? Inna nazwa leku: ACIDUM E-AMINOCAPROICUM. Wskazania i.

Czy pomocne?

Lek Sirupus Acidi E-aminocapronici

Nazwa międzynarodowa dla Sirupus Acidi E-aminocapronici: ACIDUM E-AMINOCAPROICUM

Lek Sirupus Acidi E-aminocapronici informacje: Lek działa na procesy związane z krzepnięciem krwi.
Sirupus Acidi E-aminocapronici dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu chorób, których przebieg związany jest z zaburzeniami krzepnięcia krwi, takimi jak: krwawienia pooperacyjne, odklejenie łożyska, krwawienia z dróg rodnych, skaza krwotoczna, krwawienia z żylaków przełyku i inne.
Sirupus Acidi E-aminocapronici metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Stosuje się dawkowanie indywidualne, dostosowane do choroby danego pacjenta. U dzieci stosuje się dawki inne niż u dorosłych i uzależnione są one od wieku dziecka. Zapamiętaj dokładnie jaką dawkę ustalil lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Sirupus Acidi E-aminocapronici poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na nerki lub wątrobę. Powiadom lekarza, jeśli jesteś lub podejrzewasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.
Nie korzystaj z Sirupus Acidi E-aminocapronici w przypadku:
Sirupus Acidi E-aminocapronici skutki uboczne: Nudności, wymioty, biegunka. Wysypka skórna. Zawroty głowy. Zmniejszone ciśnienie krwi. Nie zmieniaj nagle pozycji ciała, gdyż grozi to zawrotami głowy, a nawet omdleniem. Skontaktuj się z lekarzem, gdy pojawi się silny ból głowy, niepokój, ból i słabość mięśni oraz gdy zauważysz krew w moczu.
Inne skutki uboczne Sirupus Acidi E-aminocapronici: Obrzęk śluzówki nosa. Przekrwienie spojówek, krwawienia.
Wygląd Sirupus Acidi E-aminocapronici opakowanie: syrop

Informacje ACIDUM E-AMINOCAPROICUM zastosowanie w Słownik lekarstw S .

Dodaj opinię o Sirupus Acidi E-aminocapronici, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Sirupus Acidi E-aminocapronici, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.