Do czego jest Sotahexal 160? Inna nazwa leku: SOTALOLI HYDROHLORIDUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Sotahexal 160

Nazwa międzynarodowa dla Sotahexal 160: SOTALOLI HYDROHLORIDUM

Lek Sotahexal 160 informacje: Lek działa poprzez blokowanie receptorów beta. Dzięki temu powoduje zwolnienie akcji serca, spadek ciśnienia tętniczego krwi, przywraca prawidłowy rytm serca w określonych zaburzeniach. Zmniejsza zużycie tlenu przez mięsień sercowy, działa silnie antyarytmicznie.
Sotahexal 160 dawkowanie: Lek stosuje się w różnego rodzaju zaburzeniach rytmu serca pochodzenia komorowego jak i nadkomorowego.
Sotahexal 160 metoda: Lek stosuje się wyłącznie na zlecenie lekarza i dawkuje zgodnie z jego zaleceniem. Lek należy przyjmować przed posiłkami. UWAGA! Nigdy nie odstawiaj leku nagle, należy to robić stopniowo pod kontrolą lekarza!
Sotahexal 160 poinformuj lekarza: O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O chorobie serca (o przebytym zawale serca). O tym, że chorujesz na cukrzycę. O tym, że chorujesz na choroby płuc (astma oskrzelowa, przewlekłe zapalenie oskrzeli). O wszelkich alergiach. O tym, że chorujesz na łuszczycę. O tym, że przyjmujesz leki przeciwdepresyjne. O tym, że chorujesz na choroby nerek.
Nie korzystaj z Sotahexal 160 w przypadku:
Sotahexal 160 skutki uboczne: Uczucie zmęczenia, zawroty głowy. Uczucie oszołomienia. Spadek ciśnienia tętniczego krwi. Zbyt wolna akcja serca. Mrowienie lub bóle kończyn. Stany spastyczne oskrzeli.
Inne skutki uboczne Sotahexal 160: Zaburzenia snu. Depresję. Uczucie suchości w jamie ustnej. Zbyt szybką akcję serca. Dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Zaburzenia potencji. Zmniejszenie stężenia glukozy w surowicy krwi.
Wygląd Sotahexal 160 opakowanie: tabletki

Informacje SOTALOLI HYDROHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw S .

Dodaj opinię o Sotahexal 160, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Sotahexal 160, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.