Do czego jest Spasmophen Duplex? Inna nazwa leku: OXYPHENONII BROMIDUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Spasmophen Duplex

Nazwa międzynarodowa dla Spasmophen Duplex: OXYPHENONII BROMIDUM

Lek Spasmophen Duplex informacje: Działa rozkurczowo. Zmniejsza wydzielanie wszystkich gruczołów, w tym także soku żołądkowego.
Spasmophen Duplex dawkowanie: W leczeniu stanów skurczowych przewodu pokarmowego i dróg moczowych, np. choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, kamicy żółciowej, zaparć spastycznych.
Spasmophen Duplex metoda: Lekarz prowadzący ustala dawkę i częstotliwość podawania leku. Zwykle przyjmuje się go raz dziennie. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Spasmophen Duplex poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na jaskrę lub przerost gruczołu krokowego, lub nużliwość mięśni (Myasthenia gravis). O zauważonych objawach ubocznych. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Spasmophen Duplex w przypadku:
Spasmophen Duplex skutki uboczne: Uczucie suchości w jamie ustnej. Rozszerzenie źrenic. Pobudzenie psychoruchowe. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nasilają się i stają dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Spasmophen Duplex: Odczyny alergiczne skórne. Przyspieszenie czynności serca.
Wygląd Spasmophen Duplex opakowanie: tabletki powlekane

Informacje OXYPHENONII BROMIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw S .

Dodaj opinię o Spasmophen Duplex, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Spasmophen Duplex, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.