Do czego jest Sustonit? Inna nazwa leku: GLYCEROLI TRINITRAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Sustonit

Nazwa międzynarodowa dla Sustonit: GLYCEROLI TRINITRAS

Lek Sustonit informacje: Lek poprawia zaopatrzenie mięśnia sercowego w krew, przez co łagodzi ból serca, który spowodowany jest niedostatecznym dostarczaniem substancji odżywczych (głównie tlenu) do mięśnia sercowego.
Sustonit dawkowanie: Lek ma zastosowanie przy leczeniu choroby niedokrwiennej serca, dusznicy bolesnej. Przy zawale mięśnia sercowego.
Sustonit metoda: Lek przyjmuje się ściśle wegług wzkazówek lekarza. Zwykle 1-3 razy dziennie w zależności od wskazań indywidualnych.
Sustonit poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na jaskrę. O uczuleniu na nitroglicerynę. Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie, jeżeli zażywasz inne preparaty działające na mięsień sercowy i układ krążenia.
Nie korzystaj z Sustonit w przypadku: Nystatyny.
Sustonit skutki uboczne: Bóle głowy. Nudności bądź wymioty. Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi i zwolnienie akcji serca, co może się wyrazić osłabieniem, sennością czy nawet omdleniem. Zaczerwienienie skóry. Wszystkie te objawy mają na ogół przejściowy charakter i najczęściej stopniowo zanikają w miarę przystosowywania organizmu do obecności działającego w nim leku. Gdy powyższe dolegliwości nie ustępują, nasilają się i stają się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Sustonit:
Wygląd Sustonit opakowanie: tabletki o przedłużonym uwalnianiu

Informacje GLYCEROLI TRINITRAS zastosowanie w Słownik lekarstw S .

Dodaj opinię o Sustonit, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Sustonit, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.