Leczenie Jak ćwiczyć jesienią przyczyny. Co znaczy lecz jesienna pogoda może sprawić, iż Ci się to.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak ćwiczyć jesienią?

Definicja z ang. How to train in autumn, z niem. Wie im Herbst zu trainieren.

Co to znaczy: Znalezienie czasu i motywacji do ćwiczeń, może nie być w ogóle takie łatwe, lecz jesienna pogoda może sprawić, iż Ci się to uda. Jest kilka czynników, które przemawiają za wybraniem jesieni jako czasu, który przeznaczysz na ćwiczenia. Po pierwsze, jest chłodniej, więc się tak nie pocisz, co jest szczególnie istotne, jeśli Twoją jedyną gimnastyką jest szybki marsz do pracy. Po drugie ćwiczenia na dworze są bardzo przyjemne i pobudzające, szczególnie wśród kolorowych liści – których widok odwróci Twoją uwagę, w czasie spalania kalorii. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na jesienną gimnastykę.
Wygodne, sportowe buty
krok 1
Spaceruj, maszeruj, jeździj na rolkach czy na rowerze w parku, będziesz mieć sposobność przebywania pośród kolorowych liści, które na pewno pobudzą Twoje ciało i natchną optymizmem. Wykorzystaj chłodniejsze dni, na szybki marsz do pracy. Może to być również zwykły relaksujący spacer.
krok 2
Możesz wybrać się do zoo z dziećmi, albo przyjaciółmi, to również doskonała okazja do spaceru i dotlenienia organizmu.
krok 3
Możesz pojechać do lasu i tam zorganizować swojej rodzinie ścieżkę zdrowia, będzie to dobry sposób na spędzenie wspólnie czasu.
krok 4
Zbierz grupę przyjaciół i wybierzcie się na plenerową zabawę z paintball. Wybiegasz się na świeżym powietrzu, a również będziesz mógł spędzić skutecznie czas z przyjaciółmi.
krok 5
jeśli masz do zrobienia jakieś zakupy - może dokupienie przedmiotów garderoby jesiennej, lub jakieś rzeczy potrzebne do szkoły dzieciom, zaparkuj auto na odległym parkingu i wybierz się pieszo na podbój sklepów.
krok 6
Zaplanuj porządki jesienne w swoim domu, na działce. Przez schylanie się, by umyć podłogę ręcznie (nie mopem), rozciąganie, by zetrzeć kurz na wyższej półce, przesuwanie elementów i tym podobne, zapewnisz sobie idealną porcję ćwiczeń, a tym samym będziesz cieszyć się czystym mieszkaniem.
Wskazówki i ostrzeżenia
Jak najwięcej czasu spędzaj na świeżym powietrzu, wykorzystuj ostatnie ciepłe promienie słońca.Zaplanuj wyjazdy do lasu z rodziną, by stały się częścią waszego planu tygodnia i by stały się czymś, na co czeka każdy z utęsknieniem. jeśli ćwiczysz w parku albo w nim spacerujesz nie przebywaj tam po zmierzchu ze względów bezpieczeństwa.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.