Leczenie Jak schudnąć na diecie Cambridge przyczyny. Co znaczy potrawy, albo najzwyczajniej nie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak schudnąć na diecie Cambridge?

Definicja z ang. How to lose weight on a diet of Cambridge, z niem. Wie man Gewicht verlieren auf eine Diät von Cambridge.

Co to znaczy: Jeśli nie lubisz spędzać zbyt długich godz. w kuchni przyrządzając ciągle nowe potrawy, albo najzwyczajniej nie masz na to zbyt sporo wolnego czasu, jesteś idealnym pretendentem do przejścia na dietę Cambridge. To dieta, przy której nie potrzeba zbyt wielkiego wysiłku. Wszelakie dania przygotowujesz z saszetek, które możesz zakupić od specjalnie przeznaczonych do tego konsultantów. Dzięki tej diecie bardzo szybko i w prosty sposób masz szansę na zrzucenie zbędnych kilogramów.
krok 1
Podstawowym elementem stosowania tej diety jest nabycie odpowiednich saszetek, a więc dań typu instant od konsultantów zajmujących się dystrybucją produktów diety Cambridge. Także w Polsce możesz zakupić saszetki z wieloma potrawami. Możesz wybierać z między szerokiego wyboru napojów, jak np. cappuccino, napój truskawkowy, czy tez napój kawowy. Możesz także zaopatrzyć się w gotowe dania obiadowe, jak np. makarony, pure ziemniaczane, zupa pomidorowa albo zupa grzybowa.
krok 2
Dieta ta jest wręcz idealna i przeznaczona dla osób, które nie lubią spędzać czasu w kuchni i nie posiadają go zbyt sporo. Osoby żyjące w ciągłym biegu i stresie, bardzo regularnie jadają w pośpiechu i nieregularnie. Poprzez to szybko przybierają na wadze. Niestety nie mają także czasu a to, aby przejść na odpowiednią dietę i zrzucić zbędne kilogramy. To właśnie dla takich osób przeznaczona jest dieta Cambridge.
krok 3
Najważniejszych elementem spożywania posiłków w diecie Cambridge jest posilanie się trzema posiłkami w ciągu dnia. Ich łączna wartość kaloryczna nie powinna przekraczać 400 – 500 kalorii, jednakże to jest znacznie uzależnione od wagi i wzrostu danej osoby stosującej tą dietę.
krok 4
Następnym niezwykle istotnym elementem jest długość stosowania diety Cambridge. Należy jej przestrzegać poprzez trzy tygodnie, a następnie przejść na dietę 1000 kalorii, dzięki której utrzymasz szczuplejszą sylwetkę i nie wystąpi u Ciebie sukces jojo. Do diety 1000 kalorii powinno się z czasem i bardzo powoli wprowadzać normalne dania i większość składników odżywczych.
krok 5
Przestrzegając diety Cambridge możesz schudnąć nawet 2,5 kg poprzez moment siedmiu dni. Należy jednak nie zapominać o tym, iż to jest uwarunkowane indywidualnymi predyspozycjami osoby odchudzającej się. Jak sporo innych diet, tak i ta posiada przeciwwskazania do jej wykorzystania. Powinny jej unikać przede wszystkim osoby chore na cukrzycę , kobiety będące w ciąży i dzieci.
Wskazówki i ostrzeżenia
Lekarze nie są w stanie stwierdzić, czy dieta Cambridge jest kompletnie zdrowa dla organizmu człowieka. Wszystko jest uzależnione od tego kto te dietę stosuje, w jakim jest wieku i jakie są jego indywidualne predyspozycje zdrowotne. Dlatego z uwaga należy podchodzić do tego stylu żywieniowego, najlepiej rozmawiając o nim z lekarzem albo dietetykiem, który doradzi Ci, czy taki rodzaj diety będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.