Leczenie Jak schudnąć po zimie przyczyny. Jak leczyć otoczenie było tak świeże i piękne jak widok.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak schudnąć po zimie?

Definicja z ang. How to lose weight after the winter, z niem. Wie man Gewicht verlieren nach dem Winter.

Jak leczy DIETETYK w przypadku JAK SCHUDNĄĆ PO ZIMIE: Wiosna to czas wielkich porządków po zimie. Nabieramy energii, chcemy by nasze otoczenie było tak świeże i piękne jak widok za oknem. W tym czasie zaczynamy także dokładniej przyglądać się sobie i najczęściej odkrywamy kilka pozimowych defektów. Ziemista cera, przesuszone włosy i skóra, i kilka zbędnych kilogramów. Czas korzystać z tej narastającej energii i wziąć się za siebie, by być w pełni gotową na sezon bikini. Zacznijmy od odwiedzenia kosmetyczki, zróbmy kilka podstawowych zabiegów: manicure, odżywianie i nawilżanie twarzy. Gdy poczujemy się piękniejsze, łatwiej będzie nam trzymać w ryzach nasz apetyt.
krok 1
Koniec z zimowymi ciężkimi posiłkami.
W momencie chłodnych dni pozwalaliśmy sobie na pożywne i ciężkie dania. Na wiosnę należy zmienić dietę na lżejszą. Tłuste mięsa zastąpmy rybami i chudym mięsem, a zamiast ziemniaków i klusek nałóżmy na talerz dodatkową porcję warzyw. Najlepiej w ogóle zrezygnować z białego pieczywa na rzecz prawdziwego razowego chleba. Zwiększmy liczba jogurtów naturalnych w diecie, świeżych warzyw i owoców.
krok 2
Ryby to samo dobro.
Pod dwoma warunkami: iż nie smażymy ich w panierce i na tłuszczu i iż nie są pangą. Oprócz tego zjadajmy bez obawy nawet te tłuste ryby, gdyż tłuszcz z nich pochodzący jest zdrowy i z pewnością nie zaszkodzi naszej figurze. Ryby można piec, gotować albo zajadać wędzone, te ostatnie można nieco podgrzać w mikrofalówce i delektować się pysznym smakiem. Unikamy jednak bardzo popularnej w naszym państwie pangi, która jest rybą żyjącą w zanieczyszczonych wodach, a jej mięso bardzo chłonie szkodliwe substancje.
Przy zamianie produktów, w ogóle nie musimy liczyć obsesyjnie kalorii, jeżeli będziemy jeść lżejsze rzeczy, ich liczba obniży się samoczynnie.
krok 3
Pij jak najwięcej.
Woda mineralna powinna być popijana poprzez cały dzień, dodatkowo wybierajmy herbatki ziołowe i soki bez cukru, typu 100%.
krok 4
Prace domowe.
Generalne porządki, odkurzanie, mycie okien i tak dalej są świetną okazją do wysiłku fizycznego, więc nie próbujmy się przed nimi wymigać.
krok 5
Chodź wyprostowana.
Odpowiednia postawa, proste plecy, wypchnięta klatka piersiowa i wciągnięty, napięty brzuch, sprawią iż będziemy od razu wyglądać na szczuplejsze.
krok 6
Ćwicz na świeżym powietrzu.
Biegaj, spaceruj i maszeruj, wszystko to wpłynie zbawiennie na twoją figurę i samopoczucie. Możesz także zapisać się na jakieś zajęcia, na przykład taniec albo aerobik, świadomość wyznaczonego terminu treningu zmotywuje cię do nieopuszczania lekcji.

Lekarz Dietetyk: JAK SCHUDNĄĆ PO ZIMIE; WIE MAN GEWICHT VERLIEREN NACH DEM WINTER; HOW TO LOSE WEIGHT AFTER THE WINTER;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.