Leczenie Jak spłaszczyć brzuch przyczyny. Jak leczyć zasadniczych rzeczy, które trzeba robić, by.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Jak spłaszczyć brzuch?

Definicja z ang. How to flatten stomach, z niem. Wie abzuflachen Magen.

Jak leczy DIETETYK w przypadku JAK SPŁASZCZYĆ BRZUCH: Poniżej znajdziesz krótki poradnik na temat płaskiego brzucha. To jest spis zasadniczych rzeczy, które trzeba robić, by mieć płaski brzuch.
krok 1
Przynajmniej 3 razy w tygodniu chodź albo biegaj 30 min. by zwiększyć swój metabolizm. Dlatego twój organizm będzie stale na wyższych obrotach a ty będziesz spalać więcej tłuszczu.
krok 2
Jedz garść migdałów (ok. sześciu) każdego poranka. Migdały są jednymi z najzdrowszych przekąsek a białko w nich zawarte pomoże ci w spalaniu tłuszczu.
krok 3
Kup płytę DVD z pilatesem i ćwicz co najmniej 2-3 razy w tygodniu. Pilates kształtuje całe ciało jednak koncentruje się na jego środkowej części.
krok 4
Jedz więcej białka i wyeliminuj z diety złe węglowodany. Złe węglowodany zawarte są w tych produktach jak biały chleb, makarony, ziemniaki, ryż i tym podobne Zamiast tego jedz pieczywo pełnoziarniste (w małych ilościach) i brązowy ryż. Uzupełnij błonnik przez spożywanie świeżych owoców i warzyw (zwłaszcza tych warzyw które mają zielone liście).
krok 5
Pij mleko odtłuszczone zamiast mleka pełnego. Staraj się nie przesadzać z ilością zjadanych produktów mlecznych gdyż regularnie powodują gazy i wzdęcia.
krok 6
Przynajmniej 3 razy w tygodniu wykonuj ćwiczenia abs.
krok 7
Pij jak najwięcej wody mineralnej. by mieć płaski brzuch należy pić 6-8 szklanek płynów na dzień. Picie wody wypłukuje z organizmu toksyny i pomaga wypełnić żołądek. Zamiast wody możesz pić także herbaty (najlepiej ziołowe).
krok 8
Przestań jeść na przynajmniej 3 godziny przed położeniem się spać. Jeżeli koniecznie musisz coś zjeść na noc, niech to będzie białko - na przykład kilka plasterków wędliny drobiowej. Zaprzestanie jedzenia na noc pomoże ci pozbyć się niechcianych wałeczków na brzuchu.
krok 9
Jedz częściej mniejsze porcje, zamiast 2-3 dużych posiłków. Dlatego utrzymasz poziom cukru na stałym poziomie i nie rozciągniesz żołądka (będziesz mieć bardziej płaski brzuch). Częste jedzenie małych posiłków przyspiesza metabolizm.
krok 10
Od czasu do czasu zjedz swój ulubiony deser. Jeżeli kompletnie wyeliminujesz ze swojej diety ulubione potrawy tj. większe prawdopodobieństwo, iż szybciej wrócisz do starych przyzwyczajeń. Umiar jest kluczem w każdej diecie.
Wskazówki i ostrzeżenia
Pamiętaj, iż jeżeli masz tłuszczyk na brzuchu to na jego pozbycie się musisz przeznaczyć więcej czasu niż tydzień. Nie ma cud diet, dzięki którym schudniesz więcej niż 1,5kg tygodniowo. jeżeli nawet tak się stanie, to znaczy tylko, iż jesteś odwodniony i masz oczyszczone jelita. Utrata 5 kilogramów w tygodniu znaczy, iż straciłeś więcej wody niż tłuszczu. by mieć płaski brzuch musisz być cierpliwy i konsekwentny w swojej diecie i ćwiczeniach.

Lekarz Dietetyk: JAK SPŁASZCZYĆ BRZUCH; WIE ABZUFLACHEN MAGEN; HOW TO FLATTEN STOMACH;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.