Leczenie Jak zrobić nutellę Dukana przyczyny. Co znaczy z Nutellą (od etapy III). Oczywiście ani.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak zrobić nutellę Dukana?

Definicja z ang. How to make Nutella Dukan, z niem. Wie macht man Nutella Dukan.

Co to znaczy: Jeżeli masz ochotę na coś słodkiego, to chyba nie ma nic lepszego jak naleśniki z Nutellą (od etapy III). Oczywiście ani tradycyjne naleśniki, ani prawdziwa Nutella nie wchodzą w rachubę zatem co zrobić? Proponuję zamiast naleśników zrobić placek Dukana a Nutellę podrobić - przepis na nią znajdziesz poniżej (przepis z odtłuszczonym mlekiem w proszku).
 
Uwaga! Pomimo, iż kakao w proszku i mleko będą odtłuszczone to prawdopodobnie (zależy od przedsiębiorstwa) zawierają one sporą liczba cukrów (ok. 1/4 to cukry). Na diecie Dukana NIE wolno jeść cukrów (co najmniej do etapy III). Przepis zamieszczam, gdyż sporo osób się o niego pyta, jednak odradzam jedzenia nutelli jeżeli zależy komuś na szybkiej utracie wagi (jedzenie takiej nutelli może kompletnie zatrzymać utratę kilogramów na jakiś czas).
 
Można zrobić nutellę również bez mleka w proszku a mianowicie: Serek biały 0%, jogurt 0%, kakao w proszku (odtłuszczone), słodzik, aromat - jednak po 1 - wychodzi z tego zwyczajnie serek kakaowy a po 2 - kakao w proszku również zawiera cukry (węglowodany).
1 łyżeczka kakao w proszku (odtłuszczonego)1 łyżeczka mleka w proszku (odtłuszczonego)1 łyżka słodzika w płyniearomat migdałowy1 żółtko
krok 1
Wszystkie składniki ze sobą zmieszaj.
krok 2
Wstaw do lodówki, by nutella nieco stwardniała.
krok 3
Posmaruj nutellą placki Dukana - smacznego!
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.