Leczenie Jak samemu wykonać zabieg wspomagający odchudzanie przyczyny. Co znaczy wykonać sobie sami.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak samemu wykonać zabieg wspomagający odchudzanie?

Definicja z ang. How do the same slimming treatment, z niem. Wie funktionieren die gleiche Schlankheitsbehandlung.

Co to znaczy: Artykuł opisuje rodzaje zabiegów wspomagających odchudzanie, które możemy wykonać sobie sami w domu.
Folia, piling, krem antycellulitowy, algi.
krok 1
Wszystkie zabiegi z "darów morza" są niezwykle skuteczne. Do takich możemy zaliczyć: algi, błoto z morza martwego, guam. Mają właściwości odtoksyczniające nasz organizm, odchudzające, antycellulitowe, odstresowujące, wyciągające obrzęki. Możemy skorzystać z nich w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, jak także zaaplikować sobie je sami w domu.
krok 2
Bez problemu kupimy zawartość mieszaniny błotnej, guam czy algi w sklepie kosmetycznym, albo w aptece. Zabieg taki systematycznie robiony w domu przyniesie rezultaty podobne do tych, jakie osiągniemy w gabinecie kosmetycznym i przede wszystkim da nam satysfakcję, iż potrafimy to robić i płacimy wiele mniej...
krok 3
Zrób porządny peeling całego ciała. Wsmaruj guam, mieszaninę błotną albo algi. Teraz zawiń się w folię i przykryj kocykiem albo kołdrą na ok. 30 min.. Po tym czasie ściągnij folię i zmyj pod prysznicem wszystkie preparaty dzięki wody. Wsmaruj w ciało krem wyciszający i łagodzący skórę.
Wskazówki i ostrzeżenia
Zabiegi robimy 2-3 razy w tygodniu w serii 10. Po tym okresie przerywamy na 2 tygodnie i dla podtrzymania efektu później robimy raz na tydzień.Nie stosujemy zabiegów w okresie karmienia piersią, ciąży, w czasie miesiączki. Jeżeli na ciele występują rany, otarcia albo zmiany skórne, zabiegu nie wykonuje się.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.