Leczenie W jaki sposób schudnąć przyczyny. Co znaczy przekrzykują się w środkach na odchudzanie i.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

W jaki sposób schudnąć

Definicja z ang. How to lose weight, z niem. Wie man Gewicht verlieren.

Co to znaczy: Po zimie zostało nam troszkę zbędnej tkanki tłuszczowej. Aktualnie reklamy przekrzykują się w środkach na odchudzanie i dietach cud. Jak jednak wiemy, takie specyfiki czy diety nie mają działania długotrwałego. Po dietach zazwyczaj przychodzi sukces jo-jo, z kolei wszelakie suplementy diety służące w nadmiarze – szkodzą. Jaki jest efektywny sposób na pozbycie się zbędnego zimowego balastu?
40 min. wolnego czasu dzienniebutów do bieganiadresu do bieganiamp3 z żywą muzyką :)systematycznościsamozaparcia
krok 1
Zaznacz sobie minimum 3 dni w tygodniu, w czasie których znajdziesz 40 min. wolnego czasu. Poświęć ten chwilę na bieganie. Istotne, aby bieg był wolny, wtedy spala się najwięcej tkanki tłuszczowej. Trening aerobowy ma wtedy sedno, kiedy trwa dłużej, niż 25 min.. Dopiero po takim czasie rozpoczyna się spalać tkanka tłuszczowa.
krok 2
W pozostałe dni możesz skusić się na inne aktywności – basen, rower, siłownię, rolki. Istotne, aby ćwiczyć często, jednak nie przesadzać z ilością wysiłku fizycznego.
krok 3
Pamiętaj, aby pić wiele wody (co najmniej 1,5 litra) i stosować zasady zdrowej diety (brak fast foodów, ograniczenie spożywania słodyczy i tłustych potraw). Powodzenia!
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.