Leczenie Jak oczyścić wątrobę wg dr Huldy Clark przyczyny. Co znaczy alergii. Regularne czyszczenie.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak oczyścić wątrobę wg dr Huldy Clark?

Definicja z ang. How to clean the liver according to Dr. Hulda Clark, z niem. Wie die Leber zu reinigen nach Dr. Hulda Clark.

Co to znaczy: Kamienie, które gromadzą się w wątrobie, mogą mieć wpływ na występowanie alergii. Regularne czyszczenie wątroby, na początku nawet co dwa tygodnie, pomoże nam się oczyścić i zniwelować konsekwencje alergii.
krok 1
Potrzebne składniki:
- 250 ml oliwy z oliwek
- 2 duże grapefruity
- 4 łyżki soli „epsom”
krok 2
Kuracja trwa dwa, a właściwie trzy dni. Na jej odbycie najlepiej przeznaczyć sobie weekend, dlatego będzie nam się łatwiej trzymać założeń. Faktyczna kuracja zostanie rozpoczęta dopiero w sobotę, lecz już w piątek musimy poczynić pewne przygotowania, by wszystko zadziałało odpowiednio.
krok 3
W piątek nie powinniśmy brać już jakichkolwiek leków, witamin, a nawet pić ziół. Najlepszym rozwiązaniem byłaby nawet lewatywa albo choćby przeczyszczające zioła wypite wieczorem.
krok 4
W sobotę rano raczymy się śniadaniem bez tłuszczu, unikając także picia mleka. Najlepiej przyrządzić sobie płatki owsiane na wodzie, owoce, sok cytrynowy albo gotowane na parze warzywa.
krok 5
Po godzinie 14.00 odstawiamy już wszelakie jedzenie i picie. A następnie przychodzi chwilę na przygotowanie „eliksiru” oczyszczającego.
krok 6
Pierwszym etapem jest rozpuszczenie 4 łyżek soli w trzech szklankach wody. Całość w dzbanku wstawiamy do lodówki. Z tak przygotowanego roztworu uzyskamy 4 porcje po około 3/4 szklanki każda. Jeżeli już wiemy, iż nie zniesiemy smaku wody z solą, możemy zastąpić ją sokiem z grejpfruta albo jabłkowym.
krok 7
O godzinie 18.00 wypijamy jedna dawkę (a więc ¾ szklanki) roztworu solnego. Może nas trochę po tym piec w ustach, dlatego najlepiej przepłukać je czystą wodą.
krok 8
O godzinie 20 wypijamy drugą dawkę roztworu solnego. Powinniśmy także już rozpocząć przygotowania do spania.
krok 9
Godzina 21.45, przygotowujemy napój z oliwy i grejpfruta. Składniki powinny mieć temperaturę pokojową. Do słoika wlewamy pół szklanki oliwy z oliwek, następnie wyciskamy świeżego grejpfruta tak, by uzyskać minimum pół szklanki, dolewamy go oczywiście do słoika. Zakręcamy wieczko i bardzo dokładnie wstrząsamy, by mikstura się wymieszała.
Przed wypiciem mikstury należy udać się do toalety, nawet więcej, niż jeden raz. Jednak najpóźniej o godzinie 22.00 musimy wypić mix z oliwy i grejpfruta. Odstępy czasu pomiędzy roztworem solnym, a oliwą z grejpfrutem są bardzo istotne dla powodzenia kuracji.
Po wypiciu oliwy należy jak najszybciej udać się do łóżka i naprawdę nie należy tej kwestii lekceważyć. Kładziemy się pod pierzynę na plecach, z poduszką podłożona pod głowę. Staramy się wytrwać w tej pozycji w bezruchu poprzez co najmniej 20 min., po czym staramy się zasnąć. Po położeniu się do łóżka nie powinno się już wstawać.
krok 10
W niedzielę, zaraz po przebudzeniu, lecz nie wcześniej niż o 6.00 rano, wypij porcje roztworu solnego. Po dwóch godzinach przyrządź sobie i wypij oliwę z grejpfrutem, a po następnych dwóch godzinach ostatnią porcje soli.
Po upływie następnych dwóch godz. możemy już uraczyć się sokiem owocowym, a po pół godziny - owocem. Godzinkę po owocu można już zjadać lekkie potrawy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.