Leczenie Domowe sposoby na pajączki na nogach przyczyny. Jak leczyć wszystko – a co najmniej wiele.

Czy pomocne?

100% pozytywne
3 głosy

Domowe sposoby na pajączki na nogach

Definicja z ang. Homemade solutions for spider veins on the legs, z niem. Selbst gemachte Lösungen für Äderchen an den Beinen.

Jak leczy INTERNISTA w przypadku DOMOWE SPOSOBY NA PAJĄCZKI NA NOGACH: Chyba wszystkie wiemy jak wyglądają pajączki. Nareszcie każda z nas robi wszystko – a co najmniej wiele, tak aby się przed nimi uchronić albo ich pozbyć. Pajączki najczęściej pojawiają się na udach, łydkach, podudziu. Nie dość, iż pajączki nie wyglądają dobrze, to dodatkowo są powodem problemów z układem krążenia, mogą także swędzieć i pulsować co nie jest zbyt przyjemnym uczuciem. Nogi mogą być ciężkie, opuchnięte i wrażliwe na dotyk. Objawy te generalnie stają się coraz bardziej odczuwalne stosunkowo upływu dnia, w szczególności gdy mamy pracę stojącą albo siedzącą. Pajączki częściej atakują kobiety niż mężczyzn. A powiązane to jest ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w ich organizmach, ciążą, środkami antykoncepcyjnymi, menopauzą. Oprócz tego kluczowymi powodami pajączków są złe krążenie krwi, palenie, nadwaga, brak ruchu, robota siedząca i stojąca, ciasne ubrania, wysokie obcasy czy częste zaparcia. Jak zatem radzić sobie z pajączkami? Wystarczy zacząć więcej się ruszać, zdrowo odżywiać, rzucić palenie, ograniczyć alkohol. Istnieją domowe metody na pozbycie się pajączków.
krok 1
Nasiona kasztanowca zwyczajnego przyniosą ulgę Twoim nogom. Pomogą na świąd, ból, opuchliznę i napięcie w nogach. Badania udowadniają, iż kasztanowiec poprawia krążenie w nogach, minimalizuje zapalenie i wzmacnia żyły i naczynka. Zmieszaj wodę destylowaną z naparem z kasztanowca zwyczajnego w proporcjach 10:1. Rób okłady na nogi.
krok 2
Borówka czernica. Ekstrakt z tego zioła stymuluje żyły i naczynka, wzmacnia ich ścianki i powiększa wpływ witaminy C na redukowanie kruchości żył. Bierz dwadzieścia do czterdziestu miligramów trzy razy na dzień.
krok 3
Myszopłoch. Poprawia elastyczność żył przez wzmacnianie ich ścianek. Zażywaj trzysta miligramów trzy razy na dzień.
krok 4
Gingko Biloba – miłorząb japoński. Ekstrakt z miłorzębu japońskiego poprawia krążenie krwi i dotlenia żyły. Przyjmuj czterdzieści mililitrów trzy razy na dzień.
krok 5
Oliwa z pestek winogron. Idealnie wpływa na lepsze krążenie krwi w organizmie. Bierz pięćdziesiąt miligramów trzy razy na dzień.
krok 6
Gotu kola. Ekstrakt z gotu koli korzystnie wpływa na niewydolność żył, świąd i żylaki. Dobrze, jeżeli będziesz przyjmować dwieście miligramów trzy razy na dzień.
krok 7
Głóg. Zawiera witaminę C, związki flawonowe, cynk i siarkę. Wszystkie te składniki są bardzo pomocne w leczeniu pajączków i żylaków. Zażywaj dwieście miligramów trzy razy na dzień.
krok 8
Wyciąg z oczaru wirginijskiego. Wzmacnia żyły i działa niezwykle kojąco na obolałe nogi. Nasącz nim wacik i smaruj miejsca, w których pojawiły się pajączki.
krok 9
Zawsze skonsultuj się z lekarzem zanim zaczniesz przyjmowanie któregokolwiek z tych ziół.

Lekarz Internista: DOMOWE SPOSOBY NA PAJĄCZKI NA NOGACH; SELBST GEMACHTE LÖSUNGEN FÜR ÄDERCHEN AN DEN BEINEN; HOMEMADE SOLUTIONS FOR SPIDER VEINS ON THE LEGS;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.