Leczenie Jak schudnąć z Feng Shui przyczyny. Co znaczy na pewno pomoże nam utrzymać każdą dietę.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak schudnąć z Feng Shui?

Definicja z ang. How To Lose Weight with Feng Shui, z niem. Wie man Gewicht verlieren mit Feng Shui.

Co to znaczy: Poprawna aranżacja wnętrza kuchni i całego mieszkania, wedle zasadami Feng Shui na pewno pomoże nam utrzymać każdą dietę. Jeżeli zamierzamy zrzucić parę kilogramów warto zatem zacząć własne odchudzanie od zmiany otaczających nas kolorów.
krok 1


Zioła

Zacznij od wysprzątania swojej kuchni i pozbycia się z niej wszelkich zbędnych elementów. Przejrzystość i czystość to podstawa Feng Shui. Usuń także z kuchni, o ile to możliwe, wszelakie artykuły spożywcze, których powinieneś unikać w trakcie diety.
krok 2
Kuchnia powinna być utrzymana w barwach niebieskich i zielonych. Barwy Ognia, takie jak czerwień, pomarańcz czy purpura potęgują nasz apetyt. Wystaw w widoczne miejsca butelki z wodą, zioła w doniczkach i świeże, zielone owoce. Jeżeli pogoda temu sprzyja, jak najczęściej wietrz pomieszczenie.
krok 3


Feng Shui

Następną przestrzenią w Twoim domu, którą musisz uważnie skontrolować jest Twoja sypialnia. Usuń spod łóżka wszystkie zbędne elementy.
krok 4
Wysprzątaj i pozbądź się wszystkich niepotrzebnych elementów z całego domu. Czystość i przejrzystość spotęguje lepszy przepływ energii Chi w Twoim domu co przeniesie się na lepszy przepływ energii w Twoim organizmie.
krok 5
Wszędzie w domu a szczególnie w jego wschodniej części rozwieś rysunki i zdjęcia obrazujące zdrowie i radość. Do dekoracji możesz użyć także kryształów, kamieni szlachetnych i minerałów, które wg nauki Feng Shui posiadają umiejętność przyciągania energii.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.