Leczenie Jak złagodzić bóle menstruacyjne przyczyny. Jak leczyć ciebie jakiekolwiek środki.

Czy pomocne?

100% pozytywne
2 głosy

Jak złagodzić bóle menstruacyjne?

Definicja z ang. How to relieve menstrual pain, z niem. Wie zu Menstruationsschmerzen lindern.

Jak leczy INTERNISTA w przypadku JAK ZŁAGODZIĆ BÓLE MENSTRUACYJNE: Czy co miesiąc wijesz się z bólu, kiedy tylko dostajesz moment? Nie działają na ciebie jakiekolwiek środki przeciwbólowe? A może twój żołądek ma ich już dosyć? Czy kiedykolwiek musiałaś wziąć zwolnienie ze szkoły albo z pracy, ponieważ ból był tak mocny, iż nie mogłaś chodzić? Ze mną było tak jeszcze 5 lat temu. Wtedy postanowiłam zacząć testować różne sposoby, mające uwolnić mnie od bolesnych miesiączek. Metody, które opiszę poniżej, powinny złagodzić albo kompletnie uśmierzyć twoje bóle menstruacyjne.
krok 1


okład z termofora

Ok. 4 razy w tygodniu śpij z małą, flanelową ściereczką nasączoną olejkiem rycynowym. Połóż ją na brzuchu i przyłóż termoforem z ciepłą wodą. Jeżeli nie możesz zasnąć z takim „pakunkiem”, ten sam sukces osiągniesz trzymając ten kompres na brzuchu poprzez godzinę, codziennie.
krok 2


wit. E

Na dwa tygodnie przed miesiączką każdego dnia zacznij zażywać witaminę E. Jej przyjmowanie rozrzedzi krew i zmniejszy jej krzepliwość, która czasem jest przyczyną skurczów menstruacyjnych. Witaminę łykaj również w trakcie miesiączki.
krok 3
Na tydzień przed miesiączką zacznij zażywać tabletki z liści malin (dostępne również w formie herbaty). Bierz je także w trakcie miesiączki.
krok 4


herbata malinowa

Na kilka dni przed spodziewaną miesiączką, zacznij pić gorącą herbatę malinową. Pij ją ok. 3 razy na dzień, jeszcze poprzez pierwsze kilka dni cyklu.
krok 5
W trakcie miesiączki unikaj zimnych napojów.
krok 6
Wypróbuj akupunkturę. Pomaga nie tylko na ból, lecz także na zmiany nastroju powiązane z napięciem przedmiesiączkowym.

Lekarz Internista: JAK ZŁAGODZIĆ BÓLE MENSTRUACYJNE; WIE ZU MENSTRUATIONSSCHMERZEN LINDERN; HOW TO RELIEVE MENSTRUAL PAIN;

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.