Do czego jest Abutol Long 400? Inna nazwa leku: ACEBUTOLOLI HYDROCHLORIDUM wskazania i.

Czy pomocne?

Lek Abutol Long 400

Nazwa międzynarodowa dla Abutol Long 400 to lek ACEBUTOLOLI HYDROCHLORIDUM.

Lek Abutol Long 400 informacje dla Pacjenta: Lek ten należy do grupy tzw. beta-blokerów. Oznacza to, że blokuje pewne miejsca w sercu (receptory beta-adrenergiczne), powodując tym samym zwolnienie i umiarowienie akcji serca. Obniża ciśnienie tętnicze krwi.
Lekarz Abutol Long 400 dawkowanie: W leczeniu niemiarowości akcji serca różnego pochodzenia. W leczeniu nadciśnienia tętniczego średniego i dużego stopnia. W leczeniu choroby niedokrwiennej serca (dusznicy bolesnej).
Abutol Long 400 metoda: Dawka i częstotliwość przyjmowania leku jest ustalana przez lekarza prowadzącego. Lek przyjmuje się doustnie. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Abutol Long 400 poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na cukrzycę. O tym, że chorujesz na dychawicę oskrzelową (astmę). O tym, że chorujesz na serce. O tym, że chorujesz na nerki. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz (zwłaszcza gdy przyjmujesz inne leki nasercowe).
Nie korzystaj z Abutol Long 400 w przypadku: Cordaronu. Inhibitorów MAO (Deprenyl, Jumex, Nardil, Parnate, Segan, Selerin, Selenor).
Abutol Long 400 skutki uboczne: Wykwity skórne. Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego (niestrawność, biegunka). Ogólne osłabienie. Gdy powyższe dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Abutol Long 400: Spadek ciśnienia krwi. Zwolnienie akcji serca. Obniżenie poziomu cukru we krwi.
Wygląd Abutol Long 400 opakowanie: tabletki dojelitowe

Jeśli zamierzasz przyjmowanie abutol long 400 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ACEBUTOLOLI HYDROCHLORIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Abutol Long 400. Poznaj skutki uboczne Abutol Long 400 i odpowiednie przyjmowanie leku ABUTOL LONG 400 zamiennik.

Od lekarza: Abutol Long 400, ACEBUTOLOLI HYDROCHLORIDUM

Dodaj opinię o Abutol Long 400, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Abutol Long 400, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ACEBUTOLOLI HYDROCHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .