Do czego jest Acix 250? Inna nazwa leku: ACICLOVIRUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Acix 250

Nazwa międzynarodowa dla Acix 250: ACICLOVIRUM

Lek Acix 250 informacje: Działanie leku polega na hamowaniu rozwoju niektórych wirusów.
Acix 250 dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu ciężkich zakażeń wywołanych wirusem opryszczki, ospy wietrznej i półpaśca.
Acix 250 metoda: Lek stosuje się w dawkach i z częstotliwościa ustaloną przez lekarza. Zwykle co 8 godzin, przez 5-7 dni. U dzieci lek stosujemy w innych dawkach i z inną częstotliwością, niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Lek w postaci iniekcji podaje wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj dawki podwójnej, nawet jeśli nie przyjmiesz dawki w odpowiednim czasie!
Acix 250 poinformuj lekarza: O tym, że miałeś uczulenie na ten lek. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz. Powiadom lekarza, że jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także, że karmisz piersią.
Nie korzystaj z Acix 250 w przypadku:
Acix 250 skutki uboczne: Nudności, wymioty, biegunka, brak apetytu. Ból głowy i zawroty głowy. Na ogół efekty te są łagodne i mogą ulec złagodzeniu lub zanikać w momencie przystosowywania się organizmu do obecności w nim leku. Gdyby jednak powyższe działania niepożądane mocno się nasiliły i nie ustępowały lub pojawiały się inne niepokojące objawy, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Acix 250:
Wygląd Acix 250 opakowanie: proszek do przygotowania roztworu

Informacje ACICLOVIRUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Acix 250, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Acix 250, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.