Do czego jest Aclotin? Inna nazwa leku: TICLOPIDINI HYDROCHLORIDUM wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Aclotin

Nazwa międzynarodowa dla Aclotin to lek TICLOPIDINI HYDROCHLORIDUM.

Lek Aclotin informacje dla Pacjenta: Lek zapobiega zlepianiu się płytek krwi i hamuje tworzenie się zakrzepów tętniczych i żylnych.
Lekarz Aclotin dawkowanie: W chorobach tętnic obwodowych. W chorobie niedokrwiennej serca. W chorobach naczyń mózgowych.
Aclotin metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Przyjmuje się go doustnie, najczęściej co 12 godzin, podczas spożywania posiłków .
Aclotin poinformuj lekarza: Że wystąpiły u Ciebie zaburzenia krzepnięcia krwi (tzw. skaza krwotoczna). Że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Aclotin w przypadku: Kwasu acetylosalicylowego.
Aclotin skutki uboczne: Zaburzenia w obrazie morfologii krwi (spadek ilości białych krwinek). Biegunka. Bóle brzucha. Nudności. Gdyby powyższe niepożądane dolegliwości nasilały się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Aclotin: Zawroty głowy. Sporadycznie żółtaczkę. Odczyny uczuleniowe skóry (wysypka, świąd).
Wygląd Aclotin opakowanie: tabletki powlekane

Jeśli zamierzasz przyjmowanie aclotin to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał TICLOPIDINI HYDROCHLORIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Aclotin. Poznaj skutki uboczne Aclotin i odpowiednie przyjmowanie leku ACLOTIN zamiennik.

Od lekarza: Aclotin, TICLOPIDINI HYDROCHLORIDUM

Dodaj opinię o Aclotin, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Aclotin, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje TICLOPIDINI HYDROCHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .