Do czego jest Adexor? Inna nazwa leku: TRIMETAZIDINI DIHYROCHLORIDUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Adexor

Nazwa międzynarodowa dla Adexor: TRIMETAZIDINI DIHYROCHLORIDUM

Lek Adexor informacje: Chroni komórki mięśnia sercowego w warunkach niedokrwienia i niedotlenienia tkanek, podtrzymuje toczące się w nich procesy metaboliczne. Prowadzi to do ograniczenia strefy uszkodzenia w przebiegu niedokrwienia mięśnia sercowego.
Adexor dawkowanie: W przewlekłym leczeniu choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego. W zapobieganiu napadom dusznicy bolesnej. Ponadto lek ma zastosowanie w okulistyce w leczeniu zaburzeń ukrwienia naczyniówki i siatkówki. W otolaryngologii: zawroty głowy pochodzenia naczyniowego, zawroty głowy w przebiegu choroby Meniere'a, szum w uszach, głuchota odbiorcza.
Adexor metoda: Lek stosowany jest w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Lek należy przyjmować podczas posiłków i popijać szklanką wody. Najczęściej stosowany jest trzy razy dziennie w równych odstępach czasowych.
Adexor poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na nerki. O tym, że jesteś uczulony na ten lek. Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Adexor w przypadku:
Adexor skutki uboczne: Lek jest zwykle dobrze tolerowany. Niekiedy mogą wystąpić zaburzenia żołądkowo-jelitowe o niewielkim nasileniu (nudności, wymioty).
Inne skutki uboczne Adexor:
Wygląd Adexor opakowanie: tabletki powlekane

Informacje TRIMETAZIDINI DIHYROCHLORIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Adexor, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Adexor, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.