Do czego jest Afonilum Sr 250? Inna nazwa leku: THEOPHYLLINUM wskazania i przeciwskazania afonilum.

Czy pomocne?

Lek Afonilum Sr 250

Nazwa międzynarodowa dla Afonilum Sr 250 to lek THEOPHYLLINUM.

Lek Afonilum Sr 250 informacje dla Pacjenta: Lek rozluźnia mięśnie oskrzeli, rozszerzając w ten sposób drogi oddechowe i ułatwiając oddychanie.
Lekarz Afonilum Sr 250 dawkowanie: Lek stosowany jest w dychawicy oskrzelowej i innych dróg oddechowych, przebiegających ze zwężeniem ich światła.
Afonilum Sr 250 metoda: Kapsułki o przedłużonym działaniu (retard) stosuje się zwykle raz na dobę (nie stosuj u dzieci do 12 roku życia) - połykaj w całości! Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Afonilum Sr 250 poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na ten lek lub inne leki z tej grupy. O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. O tym, że chorujesz na nadczynność tarczycy. O tym, że masz nadciśnienie tętnicze. O tym, że chorujesz na padaczkę. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Afonilum Sr 250 w przypadku:
Afonilum Sr 250 skutki uboczne: Nudności, wymioty, bóle brzucha. Utrata apetytu i biegunka (rzadziej). Powyższe działania nie występują lub mają znacznie mniejsze nasilenie, gdy zażywasz lek w trakcie posiłku. Bóle głowy, wzmożona pobudliwość, bezsenność, drażliwość. Jeżeli powyższe dolegliwości nie słabną, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Afonilum Sr 250: Spadek ciśnienia krwi, niemiarowe bicie serca. Zaczerwienienie twarzy, szybki oddech. Jeżeli pojawi się wysypka skórna, to znaczy że masz uczulenie na ten lek. Skontaktuj się wówczas z lekarzem.
Wygląd Afonilum Sr 250 opakowanie: kapsułki o przedłużonym uwalnianiu

Jeśli zamierzasz przyjmowanie afonilum sr 250 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał THEOPHYLLINUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Afonilum Sr 250. Poznaj skutki uboczne Afonilum Sr 250 i odpowiednie przyjmowanie leku AFONILUM SR 250 zamiennik.

Od lekarza: Afonilum Sr 250, THEOPHYLLINUM

Dodaj opinię o Afonilum Sr 250, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Afonilum Sr 250, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje THEOPHYLLINUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .