Do czego jest Alergoftal? Inna nazwa leku: ANTAZOLINUM + NAPHAZOLINUM wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Alergoftal

Nazwa międzynarodowa dla Alergoftal to lek ANTAZOLINUM + NAPHAZOLINUM.

Lek Alergoftal informacje dla Pacjenta: Zawarta w preparacie antazolina wykazuje działanie antyhistaminowe; natomiast nafazolina obkurcza naczynia krwionośne. Połączenie tych związków daje szybki efekt w postaci zmniejszenia stanu zapalnego, zniesienia obrzęku błon śluzowych i przekwienia gałki ocznej.
Lekarz Alergoftal dawkowanie: Lek w postaci kropli do oczu stosuje się w alergicznych i zapalnych stanach oczu, podrażnieniu i przekrwieniu gałki ocznej.
Alergoftal metoda: Lek stosuje się miejscowo, zwykle 1-2 krople do każdego worka spojówkowego, co 4-6 godzin. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas! Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Leku nie należy stosować długotrwale (może powodować wysuszenie i zmiany zanikowe błony śluzowej nosa). Zwykle lek stosuje się 3-5 dni
Alergoftal poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na serce lub nadcisnienie. O tym, że chorujesz na jaskrę,
Nie korzystaj z Alergoftal w przypadku:
Alergoftal skutki uboczne: Rozszerzenie źrenic Przejściowe pieczenie błony śluzowej nosa
Inne skutki uboczne Alergoftal: Przy przedawkowaniu może dojść do działania układowego nafazoliny - depresja, bladość, trudności w oddychaniu i zaburzenia pracy serca, zawroty głowy, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego.
Wygląd Alergoftal opakowanie: krople do oczu

Jeśli zamierzasz przyjmowanie alergoftal to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ANTAZOLINUM + NAPHAZOLINUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Alergoftal. Poznaj skutki uboczne Alergoftal i odpowiednie przyjmowanie leku ALERGOFTAL zamiennik.

Od lekarza: Alergoftal, ANTAZOLINUM + NAPHAZOLINUM

Dodaj opinię o Alergoftal, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Alergoftal, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ANTAZOLINUM + NAPHAZOLINUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .