Do czego jest Alloratio 100? Inna nazwa leku: ALLOPURINOLUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Alloratio 100

Nazwa międzynarodowa dla Alloratio 100: ALLOPURINOLUM

Lek Alloratio 100 informacje: Lek obniża zawartość kwasu moczowego we krwi i moczu.
Alloratio 100 dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu choroby, zwanej dną moczanową lub podagrą i niektórych postaci kamicy nerkowej.
Alloratio 100 metoda: Lek stosowany jest doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Najczęściej lek przyjmujemy co 8 godzin, w czasie posiłku lub zaraz po jego spożyciu , popijając płynem. Ściśle przestrzegaj wielkości zaleconej dawki. Pamiętaj! Nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet wówczas gdy przypomnisz sobie, że nie zażyłeś poprzedniej dawki!
Alloratio 100 poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na nerki. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub podejrzewasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz, szczególnie o Ampicylinie, lekach zwiększających wydalanie moczu, lekach przeciwzakrzepowych.
Nie korzystaj z Alloratio 100 w przypadku: Witaminy C. Napojów alkoholowych.
Alloratio 100 skutki uboczne: Wysypka skórna (jeżeli wysypka się nasila i nie ustępuje, zaprzestań stosowania leku i skontaktuj się z lekarzem). Nudności, wymioty, bóle brzucha. Żółtaczka w wyniku uszkodzenia wątroby. Gdy powyższe dolegliwości staną się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Alloratio 100: Senność i zawroty głowy. Zmiany we krwi.
Wygląd Alloratio 100 opakowanie: tabletki

Informacje ALLOPURINOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Alloratio 100, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Alloratio 100, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.