Do czego jest Apo-isdn 5? Inna nazwa leku: ISOSORBIDI DINITRAS wskazania i przeciwskazania apo-isdn.

Czy pomocne?

Lek Apo-isdn 5

Nazwa międzynarodowa dla Apo-isdn 5 to lek ISOSORBIDI DINITRAS.

Lek Apo-isdn 5 informacje dla Pacjenta: Lek działa rozkurczająco na mięśnie naczyń krwionośnych, doprowadzając do ich rozszerzania. Lek łagodzi ból serca, który wywołany jest skurczem naczyń i niedostatecznym dostarczaniem substancji odżywczych (głównie tlenu) do mięśnia sercowego.
Lekarz Apo-isdn 5 dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu choroby niedokrwiennej serca, dusznicy bolesnej, niewydolności układu krążenia oraz nadciśnienia płucnego.
Apo-isdn 5 metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Preparat stosowany jest doraźnie w napadzie bólu zamostkowego - zwykle w dawce 5-10mg pod język. Nie połykaj tabletki przeznaczonej do stosowania pod językiem. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek w odpowiednim czasie, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Apo-isdn 5 poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na ten lek. O tym, że chorujesz na jaskrę. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.
Nie korzystaj z Apo-isdn 5 w przypadku: Alkoholu.
Apo-isdn 5 skutki uboczne: Ból głowy (silny zwłaszcza na początku leczenia). Nudności, wymioty. Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, co może wyrazić się osłabieniem, sennością czy nawet omdleniem. Zaczerwienienie skóry, wysypka na skórze. Wszystkie powyższe objawy mają na ogół charakter przejściowy i najczęściej stopniowo zanikają w miarę przystosowania organizmu do obecności w nim leku. Gdyby jednak nie ustępowały, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Apo-isdn 5: Uczucie szybkiego bicia serca. Zwolnienie czynności serca. Osłabienie i niepokój.
Wygląd Apo-isdn 5 opakowanie: tabletki podjęzykowe

Jeśli zamierzasz przyjmowanie apo-isdn 5 to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ISOSORBIDI DINITRAS lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Apo-isdn 5. Poznaj skutki uboczne Apo-isdn 5 i odpowiednie przyjmowanie leku APO-ISDN 5 zamiennik.

Od lekarza: Apo-isdn 5, ISOSORBIDI DINITRAS

Dodaj opinię o Apo-isdn 5, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Apo-isdn 5, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ISOSORBIDI DINITRAS zastosowanie w Słownik lekarstw A .