Do czego jest Apo-naproxen 125? Inna nazwa leku: NAPROXENUM NATRICUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Apo-naproxen 125

Nazwa międzynarodowa dla Apo-naproxen 125: NAPROXENUM NATRICUM

Lek Apo-naproxen 125 informacje: Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Apo-naproxen 125 dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu szeregu chorób reumatycznych, dny moczanowej oraz stanów zapalnych kaletek maziowych. Stosuje się go także w leczeniu nerwobólów, bólów migrenowych i bolesnych miesiączek.
Apo-naproxen 125 metoda: Lek stosowany jest najczęściej doustnie. Przyjmuj lek raz lub dwa razy dziennie (rano i wieczorem), w czasie posiłku , w dawkach ustalonych przez lekarza. Najlepiej jest przyjmować lek z mlekiem. Przyjmuj dokładnie ustaloną przez lekarza dawkę. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Apo-naproxen 125 poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne (Polopirynę, Fenylbutazon, Ibuprofen, Indometacynę, Piroksykam i inne) O tym, że chorujesz na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy. O tym, że miałeś stan zapalny przewodu pokarmowego. O tym, że chorujesz na chorobę wątroby. O tym, że cierpisz na chorobę krwi. O tym, że cierpisz na chorobę Parkinsona. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Poinformuj lekarza, jeżeli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Apo-naproxen 125 w przypadku:
Apo-naproxen 125 skutki uboczne: Nudności, wymioty. Zgaga lub niestrawność. Biegunki lub zaparcia. Wzdęcia. Zawroty i ból głowy. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nie ustepują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Apo-naproxen 125: Obrzęku stóp i kostek. Trudności z oddychaniem. Zażółcenia powłok skórnych i oczu. Pokrzywki, rumienia na skórze. Swędzenia skóry. Szumu w uszach i osłabienia słuchu. Spadku wagi ciała. Krwawienia z przewodu pokarmowego (stolców koloru smoły lub z domieszką krwi). Podwójnego widzenia. Ostatnio wymienione objawy pojawiają się rzadko. Gdy wystąpią i staną się dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Wygląd Apo-naproxen 125 opakowanie: tabletki

Informacje NAPROXENUM NATRICUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Apo-naproxen 125, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Apo-naproxen 125, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.