Do czego jest Apo-nifed? Inna nazwa leku: wskazania i przeciwskazania apo-nifed. Definicja.

Czy pomocne?

Lek Apo-nifed

Nazwa międzynarodowa dla Apo-nifed to lek .

Lek Apo-nifed informacje dla Pacjenta: Należy on do grupy leków zwanych "blokerami kanału wapniowego". Blokuje ona napływ jonu wapnia (Ca ++ ) do komórek mięśnia sercowego i naczyń krwionośnych. Osłabia kurczliwość mięśnia sercowego i naczyń krwionośnych. Zmniejsza w ten sposób zapotrzebowanie serca na tlen, a poprzez rozszerzenie naczyń zwiększa zaopatrzenie serca w tlen.
Lekarz Apo-nifed dawkowanie:
Apo-nifed metoda:
Apo-nifed poinformuj lekarza:
Nie korzystaj z Apo-nifed w przypadku:
Apo-nifed skutki uboczne:
Inne skutki uboczne Apo-nifed:
Wygląd Apo-nifed opakowanie:

Jeśli zamierzasz przyjmowanie apo-nifed to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Apo-nifed. Poznaj skutki uboczne Apo-nifed i odpowiednie przyjmowanie leku APO-NIFED zamiennik.

Od lekarza: Apo-nifed,

Definicja Abutol:
Co to jest grupy tzw. beta-blokerów. Oznacza to, że blokuje pewne miejsca w sercu (receptory beta-adrenergiczne), powodując tym samym zwolnienie i umiarowienie akcji serca. Obniża ciśnienie tętnicze krwi apo-nifed co znaczy.
Definicja Amizepin Prolongatum:
Co to jest Lek działa przeciwdrgawkowo, przeciwbólowo i przeciwpadaczkowo. Zmniejsza ból u chorych z nerwobólem nerwu twarzowego. Równoczesne przyjęcie pokarmu, zwłaszcza tłustego, zwiększa wchłanianie leku apo-nifed krzyżówka.
Definicja Aldactone:
Co to jest preparacie kanrenian potasu i jego metabolit spironolakton są antagonistami aldosteronu. Lek wywołuje zwiększone wydalanie wody i sodu przez nerki, a zatrzymanie potasu w organizmie. Powoduje to apo-nifed co to jest.
Definicja Abutol Long 400:
Co to jest grupy tzw. beta-blokerów. Oznacza to, że blokuje pewne miejsca w sercu (receptory beta-adrenergiczne), powodując tym samym zwolnienie i umiarowienie akcji serca. Obniża ciśnienie tętnicze krwi apo-nifed słownik.
Definicja Apo-Isdn 5:
Co to jest rozkurczająco na mięśnie naczyń krwionośnych, doprowadzając do ich rozszerzania. Lek łagodzi ból serca, który wywołany jest skurczem naczyń i niedostatecznym dostarczaniem substancji odżywczych apo-nifed czym jest.
Dodaj opinię o Apo-nifed, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Apo-nifed, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje zastosowanie w Słownik lekarstw A .

  • Dodano:
  • Autor: