Do czego jest Argosulfan 2%? Inna nazwa leku: SULFATHIAZOLUM ARGENTUM. Wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Argosulfan 2%

Nazwa międzynarodowa dla Argosulfan 2%: SULFATHIAZOLUM ARGENTUM

Lek Argosulfan 2% informacje: Lek o działaniu niszczącym wiele gatunków bakterii. Przyspiesza gojenie się oparzeń, likwiduje ból i pieczenie w ranie.
Argosulfan 2% dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu oparzeń wszystkich stopni, leczeniu owrzodzeń podudzi oraz odleżyn.
Argosulfan 2% metoda: Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz, najczęściej lek stosowany jest 2 razy dziennie. Przed nałożeniem kremu ranę należy każdorazowo oczyścić, w razie sączenia przemyć roztworem chlorheksydyny. Całą powierzchnię oparzenia lub rany posmarować 2-3 milimetrową warstwą kremu, a następnie przykryć powierzchnię rany jałowymi gazikami i zawinąć cienką warstwą bandaża lub w ciągu dnia pozostawić ranę otwartą, bez opatrunku. NIE STOSUJ LEKU U WCZEŚNIAKA I NOWORODKA.
Argosulfan 2% poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na ten lek lub inne Sulfonamidy. O tym, że chorujesz na nerki lub wątrobę. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży.
Nie korzystaj z Argosulfan 2% w przypadku:
Argosulfan 2% skutki uboczne: Przy długim stosowaniu mogą pojawić się: wysypka skórna, obrzęk stawów i błon śluzowych, niedokrwistość i inne zmiany we krwi. Gdy powyższe działania wystąpią, przerwij stosowanie leku i skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Argosulfan 2%:
Wygląd Argosulfan 2% opakowanie: krem

Informacje SULFATHIAZOLUM ARGENTUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Argosulfan 2%, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Argosulfan 2%, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.