Do czego jest Armanor? Inna nazwa leku: ALMITRINI DIMESILAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Armanor

Nazwa międzynarodowa dla Armanor: ALMITRINI DIMESILAS

Lek Armanor informacje: Lek poprawia pracę płuc pobudzając receptory wrażliwe na zawartość tlenu we krwi. Przy mniejszej dawce, lek powoduje pogłębienie oddechu, po podaniu większych dawek dochodzi również do przyspieszenia oddechu. Dodatkowo almitryna poprawia stosunek wentylacji do przepływu krwi w płucach.
Armanor dawkowanie: Niewydolność oddechowa połączona z niedotlenieniem krwi w przebiegu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.
Armanor metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Zwykle przyjmuje się 1 do 2 tabletek dziennie razem z posiłkiem (rano i wieczorem). Po wstępnych 3 miesiącach leczenia zalecana jest kuracja typu sekwencyjnego – miesiąc przerwy i dwa miesiące leczenia. Leku nie należy stosować u dzieci.
Armanor poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na astmę. O tym, że jesteś, bądź przypuszczasz, że jesteś w ciąży. O tym, że chorujesz na wątrobę. O tym, że masz problemy z układem moczowym.
Nie korzystaj z Armanor w przypadku:
Armanor skutki uboczne: Działania niepożądane obserwowane są rzadko i po długotrwałym leczeniu (ponad 1 rok): Spadek masy ciała, uszkodzenie nerwów obwodowych, uczucie mrowienia, kłucia, drętwienie kończyn dolnych.
Inne skutki uboczne Armanor: Nudności, uczucie ciężkości, pieczenia w żołądku. Niestrawność, zaburzenia snu (bezsenność), senność, zawroty głowy, pobudzenie, lęk, kołatanie serca.
Wygląd Armanor opakowanie: tabletki powlekane

Informacje ALMITRINI DIMESILAS zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Armanor, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Armanor, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.