Do czego jest Aspimag? Inna nazwa leku: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + MAGNESII OXIDUM wskazania i.

Czy pomocne?

Lek Aspimag

Nazwa międzynarodowa dla Aspimag to lek ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + MAGNESII OXIDUM.

Lek Aspimag informacje dla Pacjenta: Zawarty w preparacie kwas acetylosalicylowy hamuje zlepianie się płytek krwi, zmniejszając w ten sposób zagrożenie zamknięcia światła naczyń krwionośnych.
Lekarz Aspimag dawkowanie: Stosowany jest w zapobieganiu wystąpienia zawału serca, po by-passach sercowych, w miażdżycy naczyń obwodowych, w profilaktyce zatorów naczyniowych i udaru mózgu.
Aspimag metoda: Zazwyczaj przyjmuje się pół tabletki dziennie lub jedną tabletkę co dwa dni. Przyjmuj lek w czasie lub po posiłku, doustnie, nie rozgryzając tabletek.
Aspimag poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na kwas acetylosalicylowy i inne leki przeciwzapalne. O chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy oraz o stanach zapalnych przewodu pokarmowego. O chorobach krwi -- hemofilii, skazie krwotocznej.
Nie korzystaj z Aspimag w przypadku: Alkoholu.
Aspimag skutki uboczne: Dawka kwasu acetylosalicylowego zawarta w tym preparacie jest niska i rzadko powoduje działania niepożądane.
Inne skutki uboczne Aspimag: Rzadko może prowadzić do zaburzeń krzepnięcia ("siniaki" , krwawienia z dziąseł). Wysypki i zarumienienie skóry. Podrażnienie śluzówki żołądka i dwunastnicy.
Wygląd Aspimag opakowanie: tabletki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie aspimag to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + MAGNESII OXIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Aspimag. Poznaj skutki uboczne Aspimag i odpowiednie przyjmowanie leku ASPIMAG zamiennik.

Od lekarza: Aspimag, ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + MAGNESII OXIDUM

Dodaj opinię o Aspimag, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Aspimag, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje ACIDUM ACETYLSALICYLICUM + MAGNESII OXIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .