Do czego jest Atrederm 0,025%? Inna nazwa leku: TRETINOINUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Atrederm 0,025%

Nazwa międzynarodowa dla Atrederm 0,025%: TRETINOINUM

Lek Atrederm 0,025% informacje: Jest to lek składający się z witaminy A i substancji powodującej złuszczanie naskórka. Poprawia również aktywność powstawania naskórka pokrywającego blizny.
Atrederm 0,025% dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu trądziku, zwłaszcza zaskórnikowego i pospolitego, oraz w stanach nadmiernego rogowacenia naskórka.
Atrederm 0,025% metoda: Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz, najczęściej lek stosowany jest 1 raz dziennie. Przed posmarowaniem skóry lekiem należy ją dokładnie umyć i wysuszyć. Najlepiej jest stosować lek na noc. Zwykle poprawa następuje po 4-6 tygodniach stosowania leku, a wyleczenie po około 12 tygodniach.
Atrederm 0,025% poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedykolwiek uczulenie na ten lek. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz. Poinformuj lekarza, że jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz dziecko piersią.
Nie korzystaj z Atrederm 0,025% w przypadku:
Atrederm 0,025% skutki uboczne: Przejściowe podrażnienie skóry w postaci zaczerwienienia i pieczenia. Działania te nie są powodem zaprzestania kuracji. Najczęściej ustępują one po kilku dniach stosowania leku.
Inne skutki uboczne Atrederm 0,025%:
Wygląd Atrederm 0,025% opakowanie: płyn

Informacje TRETINOINUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Atrederm 0,025%, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Atrederm 0,025%, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.