Do czego jest Awirol? Inna nazwa leku: ACICLOVIRUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest rozwoju.

Czy pomocne?

Lek Awirol

Nazwa międzynarodowa dla Awirol: ACICLOVIRUM

Lek Awirol informacje: Działanie leku polega na hamowaniu rozwoju niektórych wirusów.
Awirol dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu zakażeń wywołanych wirusem opryszczki, ospy wietrznej i półpaśca.
Awirol metoda: Lek stosuje się w dawkach i z częstotliwościa ustaloną przez lekarza.Zwykle co 4 godziny, przez 5-7 dni nanosząc cienką warstwę kremu na zmienioną chorobowo skórę. U dzieci lek stosujemy od 2 roku życia, w innych dawkach i z inną częstotliwością, niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj dawki podwójnej, nawet jeśli nie przyjmiesz dawki w odpowiednim czasie!
Awirol poinformuj lekarza: O tym, że miałeś uczulenie na ten lek. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz. Powiadom lekarza, że jesteś w ciąży lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także, że karmisz piersią.
Nie korzystaj z Awirol w przypadku:
Awirol skutki uboczne: W miejscu naniesienia leku może pojawić się: pieczenie, nadmierne uczucie ciepła. Na ogół efekty te są łagodne i mogą ulec złagodzeniu lub zanikać w momencie przystosowywania się organizmu do obecności w nim leku. Gdyby jednak powyższe działania niepożądane mocno się nasiliły i nie ustępowały lub pojawiały się inne niepokojące objawy, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Awirol: Zaczerwienienie, wysychanie skóry.
Wygląd Awirol opakowanie: krem

Informacje ACICLOVIRUM zastosowanie w Słownik lekarstw A .

Dodaj opinię o Awirol, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Awirol, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.