Do czego jest Beclazone Eb? Inna nazwa leku: BECLOMETASONI DIPROPIONAS wskazania i przeciwskazania.

Czy pomocne?

Lek Beclazone Eb

Nazwa międzynarodowa dla Beclazone Eb to lek BECLOMETASONI DIPROPIONAS.

Lek Beclazone Eb informacje dla Pacjenta: Lek działa przeciwzapalnie i przeciwuczuleniowo.
Lekarz Beclazone Eb dawkowanie: Lek stosowany jest w dychawicy oskrzelowej i innych chorobach dróg oddechowych, przebiegających ze zwężeniem ich światła, oraz w uczuleniowym nieżycie nosa.
Beclazone Eb metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zależy to od tego jaką dawkę zawiera dany aerozol. Po każdej inhalacji przepłucz jamę ustną. Przyjmuj dokładnie ustalone dawki. Nie stosuj aerozolu częściej, niż zalecił Ci lekarz. Nie stosuj leku dłużej, niż zalecił Ci lekarz. U dzieci stosuje się dawki mniejsze niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Beclazone Eb poinformuj lekarza: O tym, że jesteś przeziębiony, chorujesz na grypę. O tym, że jesteś uczulony na ten lek. O tym, że chorujesz na gruźlicę i inne choroby zakaźne. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Beclazone Eb w przypadku:
Beclazone Eb skutki uboczne: Kaszel, uczucie drażnienia w gardle, chrypka. Pojawienie się pleśniawek (drożdżyca) w jamie ustnej (przy długotrwałym stosowaniu). Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się i stały dokuczliwe, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Beclazone Eb:
Wygląd Beclazone Eb opakowanie: aerozol

Jeśli zamierzasz przyjmowanie beclazone eb to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał BECLOMETASONI DIPROPIONAS lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Beclazone Eb. Poznaj skutki uboczne Beclazone Eb i odpowiednie przyjmowanie leku BECLAZONE EB zamiennik.

Od lekarza: Beclazone Eb, BECLOMETASONI DIPROPIONAS

Dodaj opinię o Beclazone Eb, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Beclazone Eb, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje BECLOMETASONI DIPROPIONAS zastosowanie w Słownik lekarstw B .