Do czego jest Bisocard? Inna nazwa leku: BISOPROLOLI FUMARAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Bisocard

Nazwa międzynarodowa dla Bisocard: BISOPROLOLI FUMARAS

Lek Bisocard informacje: Lek specyficznie blokuje receptory znajdujące się w sercu przez co zwalnia jego pracę, zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, obniża ciśnienie tętnicze krwi.
Bisocard dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego.
Bisocard metoda: Dawkowanie zawsze ustala lekarz w zależności od wskazań. Lek przyjmuje się raz na dobę o stałej porze. Tabletek nie należy rozgryzać, zażywać na czczo lub w czasie śniadania. Pamiętaj! Nigdy nagle nie odstawiaj leku!
Bisocard poinformuj lekarza: O uczuleniu na lek. O tym, że chorujesz na serce, masz "zaburzenia rytmu". O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O tym, że chorujesz na astmę oskrzelową lub inną chorobę oskrzeli. O bólach kończyn w trakcie chodzenia, łatwym marznięciu palców dłoni. O występujących u ciebie spadkach ciśnienia tętniczego krwi.
Nie korzystaj z Bisocard w przypadku:
Bisocard skutki uboczne: Uczucie zmęczenia. Zawroty i bóle głowy. Zaburzenia snu. Zaburzenia psychiczne (depresje, rzadko -- halucynacje). Powyższe objawy mogą wystąpić na początku leczenia i ustępują w ciągu pierwszych tygodni leczenia.
Inne skutki uboczne Bisocard: Łzawienie, zapalenie spojówek. Spadki ciśnienia tętniczego krwi. Zwolnienie akcji serca. Rzadko nasilenie duszności u chorych z astmą oskrzelową.
Wygląd Bisocard opakowanie: tabletki powlekane

Informacje BISOPROLOLI FUMARAS zastosowanie w Słownik lekarstw B .

Dodaj opinię o Bisocard, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Bisocard, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.