Do czego jest Bisoprolol 5? Inna nazwa leku: BISOPROLOLI FUMARAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Bisoprolol 5

Nazwa międzynarodowa dla Bisoprolol 5: BISOPROLOLI FUMARAS

Lek Bisoprolol 5 informacje: Lek specyficznie blokuje receptory znajdujące się w sercu przez co zwalnia jego pracę, zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, obniża ciśnienie tętnicze krwi.
Bisoprolol 5 dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego.
Bisoprolol 5 metoda: Dawkowanie zawsze ustala lekarz w zależności od wskazań. Lek przyjmuje się raz na dobę o stałej porze. Tabletek nie należy rozgryzać, zażywać na czczo lub w czasie śniadania. Pamiętaj! Nigdy nagle nie odstawiaj leku!
Bisoprolol 5 poinformuj lekarza: O uczuleniu na lek. O tym, że chorujesz na serce, masz "zaburzenia rytmu". O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O tym, że chorujesz na astmę oskrzelową lub inną chorobę oskrzeli. O bólach kończyn w trakcie chodzenia, łatwym marznięciu palców dłoni. O występujących u ciebie spadkach ciśnienia tętniczego krwi.
Nie korzystaj z Bisoprolol 5 w przypadku:
Bisoprolol 5 skutki uboczne: Uczucie zmęczenia. Zawroty i bóle głowy. Zaburzenia snu. Zaburzenia psychiczne (depresje, rzadko -- halucynacje). Powyższe objawy mogą wystąpić na początku leczenia i ustępują w ciągu pierwszych tygodni leczenia.
Inne skutki uboczne Bisoprolol 5: Łzawienie, zapalenie spojówek. Spadki ciśnienia tętniczego krwi. Zwolnienie akcji serca. Rzadko nasilenie duszności u chorych z astmą oskrzelową.
Wygląd Bisoprolol 5 opakowanie: tabletki powlekane

Informacje BISOPROLOLI FUMARAS zastosowanie w Słownik lekarstw B .

Dodaj opinię o Bisoprolol 5, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Bisoprolol 5, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.