Do czego jest Cisap? Inna nazwa leku: CISAPRIDUM wskazania i przeciwskazania cisap. Definicja.

Czy pomocne?

Lek Cisap

Nazwa międzynarodowa dla Cisap to lek CISAPRIDUM.

Lek Cisap informacje dla Pacjenta: Lek zapobiega cofaniu się treści pokarmowej z żołądka do przełyku oraz poprawia opróżnianie przełyku oraz żołądka i dwunastnicy z treści pokarmowej. Pobudza również kurczliwość części mięśniowej jelit, co ułatwia przesuwanie treści strawionego pokarmu.
Lekarz Cisap dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu zarzucania treści trawionego pokarmu z żołądka do przełyku, u niemowląt często powtarzających się ulewań pokarmu po jedzeniu lub wymiotów, gdy prawidłowe odżywianie i właściwa pozycja dziecka nie zapobiegają tym stanom. Stosowany jest również w leczeniu takich dolegliwości, jak: uczucie pełności po spożyciu posiłku, wzdęcia, brak apetytu, nudności, wymioty, odbijanie się, oraz jako lek wzmacniający kurczliwość mięśniową jelita grubego przy leczeniu przewlekłego zaparcia.
Cisap metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Lek przyjmuje się doustnie co 6-8 lub 12 godzin, 15 minut przed spożyciem posiłku . Zapamiętaj, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka, zależy ona od wagi dziecka. W czasie biegunki u niemowląt i małych dzieci dawka podawanego leku powinna być zmniejszona. Pamiętaj! Jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas, nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki!
Cisap poinformuj lekarza: O tym, że stwierdzono u Ciebie uczulenie na lek. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży oraz gdy karmisz dziecko piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.
Nie korzystaj z Cisap w przypadku:
Cisap skutki uboczne: Mogą pojawić się, zwykle przemijające, kurcze żołądka, jelit oraz biegunka. Czasami bóle i zawroty głowy. Gdy powyższe dolegliwości wystąpią i nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Cisap: Skurcze brzucha i częste oddawanie stolca może świadczyć o przedawkowaniu leku. Zaprzestań wówczas przyjmowania leku i skontaktuj się z lekarzem.
Wygląd Cisap opakowanie: tabletki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie cisap to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał CISAPRIDUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Cisap. Poznaj skutki uboczne Cisap i odpowiednie przyjmowanie leku CISAP zamiennik.

Od lekarza: Cisap, CISAPRIDUM

Dodaj opinię o Cisap, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Cisap, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje CISAPRIDUM zastosowanie w Słownik lekarstw C .