Do czego jest Clozapine 25? Inna nazwa leku: CLOZAPINUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Clozapine 25

Nazwa międzynarodowa dla Clozapine 25: CLOZAPINUM

Lek Clozapine 25 informacje: Lek działa uspokajająco psychicznie, ułatwia zasypianie. Ma również działanie antypsychotyczne (znosi oderwanie się od rzeczywistości).
Clozapine 25 dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu niektórych chorób psychicznych (np. schizofrenii).
Clozapine 25 metoda: Lek jest stosowany w dawkach i z częstotliwością ustaloną przez lekarza. Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Clozapine 25 poinformuj lekarza: O tym, że cierpisz na jaskrę. O tym, że chorujesz na padaczkę. O tym, że chorujesz na choroby nerek i wątroby. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Clozapine 25 w przypadku: Soli litu. Napojów alkoholowych. Leków nasennych, należących do grupy barbituranów. Hydroxyzyny. Relanium.
Clozapine 25 skutki uboczne: Uszkodzenie krwi (agranulocytoza). Obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Uczucie zmęczenia. Uczucie senności. Wzmożone wydzielanie śliny. Gdyby powyższe dolegliwości nasilały się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Clozapine 25: Zaparcia. Nieostre widzenie. Obniżenie potencji. Napady drgawkowe.
Wygląd Clozapine 25 opakowanie: tabletki

Informacje CLOZAPINUM zastosowanie w Słownik lekarstw C .

Dodaj opinię o Clozapine 25, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Clozapine 25, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.