Do czego jest Concor 10? Inna nazwa leku: BISOPROLOLI FUMARAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Concor 10

Nazwa międzynarodowa dla Concor 10: BISOPROLOLI FUMARAS

Lek Concor 10 informacje: Lek specyficznie blokuje receptory znajdujące się w sercu przez co zwalnia jego pracę, zmniejsza zapotrzebowanie na tlen, obniża ciśnienie tętnicze krwi.
Concor 10 dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego.
Concor 10 metoda: Dawkowanie zawsze ustala lekarz w zależności od wskazań. Lek przyjmuje się raz na dobę o stałej porze. Tabletek nie należy rozgryzać, zażywać na czczo lub w czasie śniadania. Pamiętaj! Nigdy nagle nie odstawiaj leku!
Concor 10 poinformuj lekarza: O uczuleniu na lek. O tym, że chorujesz na serce, masz "zaburzenia rytmu". O tym, że jesteś lub możesz być w ciąży. O tym, że karmisz piersią. O tym, że chorujesz na astmę oskrzelową lub inną chorobę oskrzeli. O bólach kończyn w trakcie chodzenia, łatwym marznięciu palców dłoni. O występujących u ciebie spadkach ciśnienia tętniczego krwi.
Nie korzystaj z Concor 10 w przypadku:
Concor 10 skutki uboczne: Uczucie zmęczenia. Zawroty i bóle głowy. Zaburzenia snu. Zaburzenia psychiczne (depresje, rzadko -- halucynacje). Powyższe objawy mogą wystąpić na początku leczenia i ustępują w ciągu pierwszych tygodni leczenia.
Inne skutki uboczne Concor 10: Łzawienie, zapalenie spojówek. Spadki ciśnienia tętniczego krwi. Zwolnienie akcji serca. Rzadko nasilenie duszności u chorych z astmą oskrzelową.
Wygląd Concor 10 opakowanie: tabletki powlekane

Informacje BISOPROLOLI FUMARAS zastosowanie w Słownik lekarstw C .

Dodaj opinię o Concor 10, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Concor 10, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.