Do czego jest Cromosol? Inna nazwa leku: NATRII CROMOGLICAS wskazania i przeciwskazania cromosol.

Czy pomocne?

Lek Cromosol

Nazwa międzynarodowa dla Cromosol to lek NATRII CROMOGLICAS.

Lek Cromosol informacje dla Pacjenta: Lek działa przeciwalergicznie poprzez hamowanie uwalniania z komórek substancji głównie odpowiedzialnej za reakcje alergiczne.
Lekarz Cromosol dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu zaburzeń przewodu pokarmowego na tle alergicznym. Przy stanach zapalnych błony śluzowej i spojówek oraz przy nieżycie nosa.
Cromosol metoda: Dawkę i częstotliwość leku ustala lekarz. Bardzo istotne jest dokładne przyjmowanie ustalonej dawki w regularnych odstępach. DZIECI Lek stosowany jest u dzieci od 2 roku życia. Dawki stosowane u dzieci są inne niż u dorosłych. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nie przyjmuj podwójnej dawki nawet wówczas, gdy przypomnisz sobie o dawce poprzednio nie przyjętej!
Cromosol poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na ten lek lub na mleko. O tym, że chorujesz na nerki lub wątrobę. Powiadom lekarza, że jesteś lub podejrzewasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Cromosol w przypadku:
Cromosol skutki uboczne: Kaszel, chrypka, podrażnienie gardła i uczucie suchości w ustach. Bóle głowy. Uczucie duszności, sapanie. Trudności w połykaniu lub oddychaniu. Nudności, wymioty. Wysypka skórna, pokrzywka, łzawienie i swędzenie oczu. Gdy działania niepożądane nie ustępują, nasilają się i stają dokuczliwe, zaprzestań stosowania leku i skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Cromosol: Trudności lub bólu w czasie oddawania moczu. Słabości i bólu mięśni. Działania te powinny ustępować w miarę przystosowywania się organizmu do obecności w nim leku. Jeżeli jednak nasilają się i nie ustępują, skontaktuj się z lekarzem.
Wygląd Cromosol opakowanie: aerozol do nosa, krople do oczu, aerozol do gardła

Jeśli zamierzasz przyjmowanie cromosol to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał NATRII CROMOGLICAS lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Cromosol. Poznaj skutki uboczne Cromosol i odpowiednie przyjmowanie leku CROMOSOL zamiennik.

Od lekarza: Cromosol, NATRII CROMOGLICAS

Dodaj opinię o Cromosol, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Cromosol, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.

Informacje NATRII CROMOGLICAS zastosowanie w Słownik lekarstw C .