Do czego jest Cropoz G? Inna nazwa leku: NATRII CROMOGLICAS. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Cropoz G

Nazwa międzynarodowa dla Cropoz G: NATRII CROMOGLICAS

Lek Cropoz G informacje: Lek działa przeciwalergicznie poprzez hamowanie uwalniania z komórek substancji głównie odpowiedzialnej za reakcje alergiczne.
Cropoz G dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu zaburzeń przewodu pokarmowego na tle alergicznym.
Cropoz G metoda: Dawkę i częstotliwość leku ustala lekarz. najczęściej stosujemy lek 4 razy dziennie po 2 torebki. DZIECI Lek stosowany jest u dzieci od 2 roku 4 razy dziennie po 1 torebce. Zapamiętaj dokładnie, jaką dawkę ustalił lekarz dla Twojego dziecka. Pamiętaj! Nie przyjmuj podwójnej dawki nawet wówczas, gdy przypomnisz sobie o dawce poprzednio nie przyjętej!
Cropoz G poinformuj lekarza: O tym, że jesteś uczulony na ten lek lub na mleko. O tym, że chorujesz na nerki lub wątrobę. Powiadom lekarza, że jesteś lub podejrzewasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Poinformuj lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Cropoz G w przypadku:
Cropoz G skutki uboczne: Bóle głowy. Nudności, wymioty. Wysypka skórna, pokrzywka. Gdy działania niepożądane nie ustępują, nasilają się i stają dokuczliwe, zaprzestań stosowania leku i skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Cropoz G:
Wygląd Cropoz G opakowanie: proszek do przygotowania roztworu

Informacje NATRII CROMOGLICAS zastosowanie w Słownik lekarstw C .

Dodaj opinię o Cropoz G, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Cropoz G, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.