Do czego jest Diflucan? Inna nazwa leku: FLUCONAZOLUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest który.

Czy pomocne?

Lek Diflucan

Nazwa międzynarodowa dla Diflucan: FLUCONAZOLUM

Lek Diflucan informacje: Jest to antybiotyk przeciwgrzybiczy, który działa na grzyby, niszcząc ich błony komórkowe.
Diflucan dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu zakażeń grzybiczych jamy ustnej, gardła, nosa oraz przewodu pokarmowego. Stosuje się go również w leczeniu zakażeń grzybiczych dróg oddechowych, moczowych, wsierdzia i otrzewnej.
Diflucan metoda: Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek stosowany jest w różnej postaci i z różną częstotliwością w zależności od gatunku grzyba, miejsca zakażenia grzybiczego. Lek w postaci iniekcji podaje wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny. Przyjmuj dokładnie ustaloną przez lekarza dawkę. NIE STOSUJ LEKU U DZIECI. Pamiętaj! Nie przyjmuj nigdy podwójnej dawki leku, nawet jeżeli zapomisz zażyć go na czas!
Diflucan poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedyś uczulenie na ten lek. Powiadom lekarza, że jesteś lub podejrzewasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli są to trzy pierwsze miesiące jej trwania), a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Diflucan w przypadku:
Diflucan skutki uboczne: Nudności, wymioty, wzdęcie brzucha, biegunka. Wysypka skórna, swędzenie skóry. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nie ustępują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Diflucan:
Wygląd Diflucan opakowanie: roztwór, kapsułki, syrop

Informacje FLUCONAZOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw D .

Dodaj opinię o Diflucan, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Diflucan, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.