Do czego jest Dihydroergotaminum Methanosulfonicum? Inna nazwa leku: DIHYDROERGOTAMINUM. Wskazania.

Czy pomocne?

Lek Dihydroergotaminum Methanosulfonicum

Nazwa międzynarodowa dla Dihydroergotaminum Methanosulfonicum: DIHYDROERGOTAMINUM

Lek Dihydroergotaminum Methanosulfonicum informacje: Rozszerza naczynia krwionośne. Działając centralnie zwiększa perystaltykę przewodu pokarmowego.
Dihydroergotaminum Methanosulfonicum dawkowanie: W leczeniu bólów głowy pochodzenia naczyniowego, podczas migreny i w przerwach między napadami, w leczeniu chorób naczyń mózgowych i zespołu ortostatycznego (zawroty głowy, omdlenia przy nagłej zmianie pozycji ciała).
Dihydroergotaminum Methanosulfonicum metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Leku nie należy przyjmować na czczo . Pamiętaj! Nigdy nie przyjmuj podwójnej dawki, nawet jeżeli zapomnisz zażyć lek na czas!
Dihydroergotaminum Methanosulfonicum poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na chorobę nerek lub wątroby albo obu narządów jednocześnie. O tym, że chorujesz na chorobę wieńcową serca. O tym, że chorujesz na nadciśnienie tętnicze krwi. O zauważonych objawach niepożądanych. Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie stosujesz.
Nie korzystaj z Dihydroergotaminum Methanosulfonicum w przypadku:
Dihydroergotaminum Methanosulfonicum skutki uboczne: Ucisk w okolicy potylicy. Bezsenność. Zawroty głowy. Nudności lub wymioty. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Dihydroergotaminum Methanosulfonicum: Bóle w okolicy serca.
Wygląd Dihydroergotaminum Methanosulfonicum opakowanie: płyn

Informacje DIHYDROERGOTAMINUM zastosowanie w Słownik lekarstw D .

Dodaj opinię o Dihydroergotaminum Methanosulfonicum, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Dihydroergotaminum Methanosulfonicum, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.