Do czego jest Disflatyl? Inna nazwa leku: SIMETICONUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym jest.

Czy pomocne?

Lek Disflatyl

Nazwa międzynarodowa dla Disflatyl: SIMETICONUM

Lek Disflatyl informacje: Lek łagodzi wzdęcia. Zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazowych, nagromadzonych w papce pokarmowej oraz śluzie przewodu pokarmowego, doprowadzając do ich pękania. Zmniejsza w ten sposób tworzenie się gazów w jelitach i pęcherzyków w żołądku. Usuwa gaz, bańki powietrza z przewodu pokarmowego.
Disflatyl dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu wzdęcia brzucha i stanów nadmiernego tworzenia i nagromadzenia się gazów w żołądku i jelitach (niestrawności), przy łykaniu powietrza, po zabiegach operacyjnych, jak również w celu usuwania gazów przed badaniami diagnostycznymi.
Disflatyl metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zwykle lek stosuje się 3-5 razy dziennie, przyjmując, w trakcie lub po posiłku i przed snem. Przy przygotowaniu do badania usg jamy brzusznej lub prześwietlenia jamy brzusznej przyjmuje się 2 kapsułki lub 2 łyżeczki emulsji 3 razy dzienie w dniu poprzedzającym badanie i 1 raz rano w dniu badania.
Disflatyl poinformuj lekarza: O tym, że chorujesz na cukrzycę. Dla chorych na cukrzycę zalecane jest przyjmowanie kapsułek.
Nie korzystaj z Disflatyl w przypadku:
Disflatyl skutki uboczne:
Inne skutki uboczne Disflatyl:
Wygląd Disflatyl opakowanie: tabletki, krople doustne

Informacje SIMETICONUM zastosowanie w Słownik lekarstw D .

Dodaj opinię o Disflatyl, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Disflatyl, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.