Do czego jest Fluconazole 150? Inna nazwa leku: FLUCONAZOLUM. Wskazania i przeciwskazania. Czym.

Czy pomocne?

Lek Fluconazole 150

Nazwa międzynarodowa dla Fluconazole 150: FLUCONAZOLUM

Lek Fluconazole 150 informacje: Jest to antybiotyk przeciwgrzybiczy, który działa na grzyby, niszcząc ich błony komórkowe.
Fluconazole 150 dawkowanie: Lek stosuje się w leczeniu zakażeń grzybiczych jamy ustnej, gardła, nosa oraz przewodu pokarmowego. Stosuje się go również w leczeniu zakażeń grzybiczych dróg oddechowych, moczowych, wsierdzia i otrzewnej.
Fluconazole 150 metoda: Lek stosowany jest z różną dawką, częstotliwością i przez różny okres w zależności od gatunku grzyba i miejsca zakażenia grzybiczego. Przyjmuj dokładnie ustaloną przez lekarza dawkę. NIE STOSUJ LEKU U DZIECI. Pamiętaj! Nie przyjmuj nigdy podwójnej dawki leku, nawet jeżeli zapomisz zażyć go na czas!
Fluconazole 150 poinformuj lekarza: O tym, że miałeś kiedyś uczulenie na ten lek. Powiadom lekarza, że jesteś lub podejrzewasz, że możesz być w ciąży (szczególnie, jeżeli są to trzy pierwsze miesiące jej trwania), a także gdy karmisz piersią.
Nie korzystaj z Fluconazole 150 w przypadku:
Fluconazole 150 skutki uboczne: Nudności, wymioty, wzdęcie brzucha, biegunka. Wysypka skórna, swędzenie skóry. Gdy powyższe niepożądane dolegliwości nie ustępują mimo prawidłowego przyjmowania leku, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Fluconazole 150:
Wygląd Fluconazole 150 opakowanie: kapsułki

Informacje FLUCONAZOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw F .

Dodaj opinię o Fluconazole 150, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Fluconazole 150, opinie i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.