Do czego jest Gasec-20 Gastrocaps? Inna nazwa leku: OMEPRAZOLUM wskazania i przeciwskazania gasec.

Czy pomocne?

Lek Gasec-20 Gastrocaps

Nazwa międzynarodowa dla Gasec-20 Gastrocaps to lek OMEPRAZOLUM.

Lek Gasec-20 Gastrocaps informacje dla Pacjenta: Lek hamuje wytwarzanie kwasu solnego przez komórki żołądka, hamując w ten sposób wydzielanie soku żołądkowego. Lek chroni błonę śluzową żołądka przed działaniem nadmiernej ilości soków trawiennych, które mogą być przyczyną choroby wrzodowej.
Lekarz Gasec-20 Gastrocaps dawkowanie: Lek stosowany jest w leczeniu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapalenia przełyku wywołanego zarzucaniem treści żołądkowej do przełyku, oraz w zespole Zollinger-Ellisona.
Gasec-20 Gastrocaps metoda: Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz prowadzący. Zwykle stosuje się lek doustnie, w jednej dawce, rano, popijając niewielką ilością płynu, przez 2-4 tygodnie w chorobie wrzodowej dwunastnicy oraz przez 4-8 tygodni w chorobie wrzodowej żołądka i zwracaniu treści żołądkowej do przełyku (refluksie). Pamiętaj! Nie przyjmuj podwójnej dawki nawet wówczas, gdy przypomnisz sobie o dawce poprzednio nie przyjętej!
Gasec-20 Gastrocaps poinformuj lekarza: Poinformuj lekarza, jeśli jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży oraz gdy karmisz dziecko piersią. Powiadom lekarza o innych lekach, które aktualnie zażywasz.
Nie korzystaj z Gasec-20 Gastrocaps w przypadku:
Gasec-20 Gastrocaps skutki uboczne: Nudności, bóle głowy, wzdęcia, biegunki lub zaparcia, odczyny skórne, nadwrażliwość na światło słoneczne. Dolegliwości te występują rzadko i tylko u nielicznej grupy pacjentów. Gdy powyższe dolegliwości wystąpią i nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.
Inne skutki uboczne Gasec-20 Gastrocaps:
Wygląd Gasec-20 Gastrocaps opakowanie: kapsułki

Jeśli zamierzasz przyjmowanie gasec-20 gastrocaps to upewnij się, czy to lekarz Ci przepisał OMEPRAZOLUM lek i że znasz odpowiednie dawkowawanie Gasec-20 Gastrocaps. Poznaj skutki uboczne Gasec-20 Gastrocaps i odpowiednie przyjmowanie leku GASEC-20 GASTROCAPS zamiennik.

Od lekarza: Gasec-20 Gastrocaps, OMEPRAZOLUM

Dodaj opinię o Gasec-20 Gastrocaps, zadaj pytanie lekarzowi:
Pytania o Gasec-20 Gastrocaps, opinie i komentarze 1

    Leczenie Gasec20 w Gastrocaps nie działa

Informacje OMEPRAZOLUM zastosowanie w Słownik lekarstw G .